Кога отидохте за първи път на църква??

  • 3 488
  • 67
Здравейте,
знам ,че след като се роди бебето е хубаво да се отиде на църква.Но някъде бях чела
че не трябва да се ходи до 40 ден.
Вие кога отидохте да му пеят за здраве?

Весел ден.
Виж целия пост
# 1
На 40-тия ден и се чете т.нар."чиста молитва"
Виж целия пост
# 2
Ами аз го заведох точно на 40-ия ден.Пяха му някаква успокоителна молитва и това беше.
Виж целия пост
# 3
На 40-тия ден и се чете т.нар."чиста молитва"

Точно на 40-тия ден се ходи за молитва. А майката преди това може да влиза в църква, но само в притвора, т.е в коридора.
Виж целия пост
# 4
И ние отидахме точно на 40-ия ден, падаше се деня на погачата.
Виж целия пост
# 5
Aз за първи път бях на църква на един Велик ден - не бях много очарована. Малката не съм я водила и не смятам да я плаша още от сега. Много ми е жал, когато гледам малки бебенца ревящи в църквата.
Виж целия пост
# 6
На 40-тия ден и се чете т.нар."чиста молитва"
за детето и за майката. доколкото знам майката не трябва да е в цикъл
Виж целия пост
# 7
Това за 40-тия ден за първи път го чувам  newsm78 Жалко  Cry
Виж целия пост
# 8
Здравейте,
знам ,че след като се роди бебето е хубаво да се отиде на църква.Но някъде бях чела
че не трябва да се ходи до 40 ден.
Вие кога отидохте да му пеят за здраве?

Весел ден.
Правихме кръщене преди 40 ден ,стоях пред църквата ,но попа ми каза да вляза и само да гледам ритуала без да подавам нищо .На 40 ден се падаше Лазаров ден и ходихме да му четат молитва ,тя е по-различна ,ако детето вече  е кръстено .
Виж целия пост
# 9
За първи и единствен път-на около година и поливина-не специално за нея,бях кръстница на друго бебе и се замъкнахме семейно.
Виж целия пост
# 10
Аз за пръв път чувам, че на 40-тия ден се ходи на църква и се чете молитва.
Виж целия пост
# 11
Аз за пръв път чувам, че на 40-тия ден се ходи на църква и се чете молитва.

Аз го знаех и преди, но не заведох детето. За мен тези ритуали нещо...
За първи път я заведох на църква на кръщенето й. На годинка и 1 ден  Grinning. Смятам това да й е ходенето там за близките няколко години...
Виж целия пост
# 12
Щерката я заведох на 41 ден, а малкият на 40 ден.
Виж целия пост
# 13
На 40 ден отидохме Peace
Виж целия пост
# 14
Аз с първото си дете не съм ходила-незнаех.А с малчо отидохме точно на 40-я ден и след това на гости-така се правело....не било хубаво от църквата да се прибира направо у дома ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия