отзиви за Buggy Pod

  • 1 400
  • 5
здравейте мами!
използвал ли е някой Buggy Pod и какви са впечатленията ви за него.
ето линк към сайта :
http://www.buggypod.com/
дали сте виждали да се продава такова нещо в БГ - ново или пък втора употреба?
на мен ми изглежда добре но май ще има проблеми със закупуването му ако се спра на него Sad
благодаря ви за отзивите!
Виж целия пост
# 1
първото нещо, което ми идва наум е - как ще минаваш по тротоарите?? както има спрени коли или понякога едвам се разминаваш с хората..
Виж целия пост
# 2
първото нещо, което ми идва наум е - как ще минаваш по тротоарите?? както има спрени коли или понякога едвам се разминаваш с хората..
да, резонен е въпросът но това важи и за всички колички за близнаци които са едно до друго-явно се справят някак си. поне в нашата градинка има 2-3 такива за близнаци.
Виж целия пост
# 3
на мен ми хареса като идея  Peace особено ако по-голямото дете още го мързи да ходи много или да стои право, както е на Kiddy-Bord-а.... Само че не съм виждала в БГ и ако трябва да си го поръчваш сигурно много скъпо ще излезне  newsm78 то по-добре направо да си вземеш някоя по-евтина количка за близнаци  Thinking
Виж целия пост
# 4
много ми харесва като идея
ще следя темата синтерес,да разбера как и откъде може да се закупи такова
Виж целия пост
# 5
и количка за близнаци /породени ми мина през акъла да взема обаче хубавото на варианта с бъги под е че може да се сгъва допълнителната част ако не се ползва и дори да се маха много лесно ако се вкарва в кола... а с количката за близнаци няма този плюс.  Е, дано наистина да се окаже че си струва усилията и парите и да е здраво, но най-добре ще е някоя мама с впечатления да се включи.
за киди борд-а,  аз първо на това се бях хвърлила но то цената му е малко по-ниска от тази на бъги под пък според мен бъгипод-а е много по-удобен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия