Обичате ли да получавате лични съобщения?

  • 4 103
  • 109

 Аз много обичам. Като видя, че имам ЛС и нямам търпение да видя кой и за какво ми е писал. Получава се някак си ефекта на изненадата. Както когато получавам подаръци и нямам търпение да го отворя и да видя какво има вътре  Grinning


Виж целия пост
# 1
И аз изпитвам същото, така че-да, обичам да получавам ЛС Simple Smile
Виж целия пост
# 2
и аС тъй  Peace
Виж целия пост
# 3
Обичам да получавам ЛС-та но не треперя като пред подаръците за Коледа Mr. Green
Виж целия пост
# 4
И аз и аз.Като малко дете съм.И винаги като ми излезе,че имам такова се стряскам,не знам защо. newsm78
Виж целия пост
# 5
И аз се кефя на ново съобщение,стига после да не ми развали настроението Crazy Grinning
Виж целия пост
# 6
НЕ!Досадно ми е
Виж целия пост
# 7
Обичам да получавам ЛС-та но не треперя като пред подаръците за Коледа Mr. Green

Shame on you!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
Обичам да получавам ЛС-та но не треперя като пред подаръците за Коледа Mr. Green

Shame on you!  Crossing Arms
Blush Blush Blush

Стоя в ъгъла и засрамено съм свела глава /мъжо пише вместо мен/ Mr. Green
Виж целия пост
# 9
обожавам Embarassed Grinning
като ученичка си пишех много с русначета и германчета
предполагам, че това е модерния вариант - ЛС Wink
Виж целия пост
# 10
Обичам.Винаги съм любопитна да видя кой и за какво ми пише.
Ей сега ще ви пратя по едно на всички, които обичате ЛС Grinning
Виж целия пост
# 11
Обичам да получавам ЛС-та но не треперя като пред подаръците за Коледа Mr. Green

Shame on you!  Crossing Arms
Blush Blush Blush

Стоя в ъгъла и засрамено съм свела глава /мъжо пише вместо мен/ Mr. Green

малко ОФФ.

Бързо признавай ти ли ми затри темата в Майките  Crossing Arms
Така и не видях кое име имаше най-много гласове в анкетата. Сега как да си кръстя детето?!?!
Виж целия пост
# 12
Душа-камбана имаше най-много гласове.

по темата - Обичам лс, стига потребителките да казват нещо смислено или приятно, да пишат  грамотно и като изискват съвет, да кажат после едно мерси.
Виж целия пост
# 13
И аз се кефя на ново съобщение,стига после да не ми развали настроението Crazy Grinning

Що бе? Имало ли е такова, дето да ти развали настроението? Thinking

Аз имам едно ЛС, пазя си го ( Crazy ), което е от специално регистриран за целта, но вече съществуващ потребител, за да ми каже някои неща, които е нямала смелост да ми каже с истинската си регистрация  Joy Представяте ли си?  hahaha
Виж целия пост
# 14

малко ОФФ.

Бързо признавай ти ли ми затри темата в Майките  Crossing Arms
Така и не видях кое име имаше най-много гласове в анкетата. Сега как да си кръстя детето?!?!
Нцъ  Crossing Arms Сега за обида...на публично място на мод..бързо черпи кИбабчета и студена бира Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия