От къде

  • 846
  • 12
теглите музикада не ме чуят от НСБОП
Виж целия пост
# 1
Аз от други, които вече са изтеглили - местния ни хъб.
Виж целия пост
# 2
тайна - тва е поверително и само за разбирачи- който си го може- си го може smile3534 smile3533 newsm08 smile3520
Виж целия пост
# 3
тайна - тва е поверително и само за разбирачи- който си го може- си го може smile3534 smile3533 newsm08 smile3520
Аз от други, които вече са изтеглили - местния ни хъб.
-при положение че не знае за музиката- какво остава за "хъб"[/size]
Виж целия пост
# 4
Много пък сте Sick. Не стига, че докато ме нямаше и Арената ми изчезна. За нея не плача много, де.
Виж целия пост
# 5
арената отдааааааааааавна изчезна....
Виж целия пост
# 6
Не беше тоооооолкова отдавна. Използваха мръсниците, докато бях на почивка, без ПЦ, без Тв, откъсната от света.
Хъб нещо като Пъб ли е? Нашият е много неориентиран. 12 пъти сменяха всичко. Сега имаме 10ина филма.
Виж целия пост
# 7
Ами, Арената никъде не е изчезвала. Идея си нямам защо се е получило така при вас. Whistling
Виж целия пост
# 8
арената отдааааааааааавна изчезна....

Странно...как тъй изчезнала като даже в момента дърпам от там  newsm78
Виж целия пост
# 9
арената отдааааааааааавна изчезна....

Странно...как тъй изчезнала като даже в момента дърпам от там  newsm78

не съм казала буквално 4е се е изпарила( на който му се дават пари за нещо което може да го има безплатно и да им вдига глупавите коефициенти- нека им пълни гушите- давайте.....) а 4е отдавна не е място за наивни души.Който търси- намира.
някои пе4елят на гърба на обикновени сладки потребител4ета.  hahaha
Винаги има начин да се избегнат подобни издевателства над хората особено с цел пе4алба- същото се отнася и за малките души4ки на датата които се опитват да искат по 2.40 на месец за да ползвате търса4ката
е, в крайна сметка и от арената и от датата (заобиколни пътища до тях- много) и от много други български подобни портали се продължава да се дърпа здраво без дадаваме и 1 стотинка.   tooth
Виж целия пост
# 10
limewire и други подобни
Виж целия пост
# 11
limewire и други подобни
Виждам, че има limewire в Download.bg, да те питам читава ли е програмата и дали има spyware? Благодаря предварително Simple Smile Взех, че рискувах и си я свалих - страхотна програма и написваш име на изпълнител или име на песен, и ти излиза навсякъде всичко де що има Simple Smile Кеф, ще си напълня пак РС-то Simple Smile
За тези, които искат да пробват: http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=10326

Иначе аз ползвам безплатната търсачка на aston за търсене в дата.бг, за което страхотно му благодаря Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 12
малките души4ки на датата които се опитват да искат по 2.40 на месец за да ползвате търса4ката

Предполагам, че говориш за каталога им. Ами...какво да ти кажа? Досега не ми е трябвал, понеже почти всичко, което ми харесва от там, го имам. Така че, не ми се е налагало да им плащам нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия