Зъби ли ще никнат или е нещо друго?

  • 486
  • 10
Здравейте.Може и да ви е омръзнало от мен но ще ви питам защото се тормозя.Абе моята кукла неще да яде отново.Зъби ли ще никнат според вас?Водих я на педито и тя каза че сигурно е от зъбите гледа гърлото нищо и няма а аз не виждам да се задава зъб.Не е и от жегата тук в Стара Загора от 2 дена е сравнително хладно а тя не иска и това е мога да я излъжа само в сънено състояние.Сега например изяде 90мл.и това е.Кажете ми според вас какво й е ?
Виж целия пост
# 1
Възможно е да е от зъби, не се притеснявай. Децата си знаят. Щом не иска, не я насилвай, стига да е здрава и жизнена, да не е омърлушена и тъжна.
Виж целия пост
# 2
Моето момиченце също не искаше да яде ,а по принцип не отказва .И  като нищо и  излезна първото зъбче тя е почти на 6мес. ,не се притесняваи Laughing
Виж целия пост
# 3
Най- вероятно просто е период. Много малко са децата, които не са отказвали храна в даден момент  Peace
Виж целия пост
# 4
Oх и ние сме така. Яде по 140, най-много 180мл. и от няколко дни от 5 хранения мина на 4. Голям зор с тия зъби! Няколко нощи плака много, но сега давам хамомила и е спокоен. Ту е запечен, ту разстройство. Отказва ми и пюретата, само каша си яде Sad.
Виж целия пост
# 5
може и да са зъби.моята отказа щишето преди две седмици, заради това. сега яде само с лъжица. а може и да е настроение, нали и големите хора са така - днес по-сънлив, утре по-гладен. не се притеснявай, гледай настроението най-вече.
Виж целия пост
# 6
Всъщност не съм сигурна, че е разстройство. Вчера и днес по веднъж има твърдо аки и веднъж жълто зелено, което е много водно и е попила в памперса. Приема ли се това за сериозно разстройство? Питам, защото мъжът ми настоява да му дадем прахче Хидрасек.
Виж целия пост
# 7
и аз мисля че е период, от зъбките най-често проплакват на сън, като че сънува ...не го насилвай,ако е добре с теглото и това не продължи дълго
Виж целия пост
# 8
И моята дъщеря имаше такъв период. Тогава не беше горещо, а зъбите й излязоха след 5 месеца(след периода).Аз за себе си намерих решение. Започнах да храня с лъжичка и проблемът го нямаше вече. Точно тогава ми отказа всякакви биберони.
Виж целия пост
# 9
Moeтo бебе е на 3 месеца, но вече му никне и първото  зъбче. Дори вече може да се напипа.
Виж целия пост
# 10
незнам дали може на 4 месеца да ни никне зъбче и дали това е нормално после да има нормални зъбчета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия