Шашкам се..боли ме корема..в 7-ми месец съм бременна

  • 1 581
  • 14
Здравейте..кажете ми какво може да става..боли ме корема вече половин час..болката е все едно ще ми идва..иначе беба си мърда нормално..на моменти болката става по-слаба..после пак боли.. е не чак толкова силно де..нормално ли е това..споделете на вас случвало ли ви  се е.. да отида на лекар не ме съветвайте..зная, че трябва да отида..и ще отида ако не спре да ме боли..мерси предварително.. Hug
Виж целия пост
# 1
ама къде точно те боли - може да е от стомаха до яйчниците...
казвай ги тези неща на ЖК, ако трябва още днес поне им се обади по телефона
Виж целия пост
# 2
Никога не съм имала такива болки . Няма да те съветвам нищо но ти си знаеш
Виж целия пост
# 3
 обади се на своя гинеколког, най- малкото за да се успокоиш. само не се паникьосвай
Виж целия пост
# 4
сега на два пътио беше остра болката..Sad казват ми тук колежките..да не би да съм настинала.......
Виж целия пост
# 5
Незнам мила,подобре иди да те прегледат.
Виж целия пост
# 6
Ако не си отишла - веднага на лекар!
Виж целия пост
# 7
Ако не си отишла - веднага на лекар!
Подкрепям!
Зарязвай всичко останало, нека те види доктор.
Стискам палци!
Виж целия пост
# 8
обадих се на лекарката ми..каза да си купя магнерот и утре следобед да отида да ме види..на ехограф.. стискайте палци..след консултацията ще ви кажа какво ми е казала..дано не е нещо сериозно
Виж целия пост
# 9
Така болят контракциите,затова иди колкото се може по-бързо.
И после пиши какво е станало
Виж целия пост
# 10
веднага на лекар,за6то утре
Така болят контракциите,затова иди колкото се може по-бързо.
И после пиши какво е станало
Виж целия пост
# 11
  bouquetПривет,мамче!Аз съм в края на шести месец и скоро получих същите болки...имай предвид,че това ми е трета бременност.ОтиВай на лекар,защото аз пия магнерот от 4-я месец, но не е достатъчен.Изписаха ми доста по-сериозни лекарства и има ефект,но ти трябва и почивка.Каква ти работа??? ooooh!Имаш право на болнични....Успех при доки и пиши какво става... Praynig
Виж целия пост
# 12
gergana, какво става? Ходи ли на лекар?
Дано си добре!  Praynig
Виж целия пост
# 13
Ами мойта гинеколожка ми изписа папаверин при такива болки в корема и аз много добре се чувствам от него и си го пия когато усетя че има някаква болка.Не е вреден и може да го пиеш както и нош па
Виж целия пост
# 14
Както много пъти съм писала в подобни теми:
1. Спокойствие! /за тая цел не се "шашкай", че вредиш на беба!!!/
2. Лекар /по възможност без да се разтакаваш, най - добре да идеш когато те боли за да може да установи мястото и вида на болката, иначе трудно ще я опишеш!/
3. Хапчета /които ще ти изпише/ + болнични + почивка /никаква работа не е по - важна от бебчето ти!/
4. Лека бременност и раждане /КОГАТО му дойде времето - твоята задача е да спомогнеш да не идва сега!/
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия