Кое да избера Eucerin 40 SPF spray или Nivea 50+ SPF мляко?

  • 1 111
  • 5
Това ми е въпроса - чудя се кое да бъде. Като цена Нивея е 16лв. за 150мл., а Юсерин е спрей 200мл., цената около 26лв. Досега ползвахме крема на РОК 40 фактор, доволна съм, но искам нещо друго да пробвам. Почти съм решила да взема Нивея, но се колебая. Помогнете с отзиви, моля. Ще съм благодарна. Hug
 
Виж целия пост
# 1
Не съм ползвала точно този продукт на Юсерин, но съм изключително доволна от другите им продукти, предимно медицинската козметика. Бих предпочела него пред Нивеата.
Виж целия пост
# 2
И аз съм много доволна от продуктите на Eucerin. И двете марки ги произвежда една и съща компания - Beiersdorf, Eucerin им е медицинската козметика, а Nivea - масовата. На детето съм взела детския Eucerin 25 SPF, а за мен - крема за лице същия фактор, но за възрастни.
Виж целия пост
# 3
Аз съм много доволна от Нивеята 50-ти фактор.Лесно се разнася и не оствя мазни следи.  Peace Спрей не бих ползвала за бебка.
Виж целия пост
# 4
Между двете-определено Юсерин-а.Иначе отдавна съм се доверила на Дейлонг.
Виж целия пост
# 5
Не ползвам нито едната от двете марки, но на твое място категорично бих избрала Eucerin. Nivea, извини ме, но е козметика за третия свят...Където и да ползвате слънцезащита, весело изкарване! Simple Smile
п.с. Не забравяй да погледнеш срока на годност. И по-добре пазарувай от аптека.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия