Подарък за момченце

  • 450
  • 5
Какъв подарък за момче- става на две годинки.
Виж целия пост
# 1
Конструктор, от онези с големите блокчета, моят много си играе с него - строи едно кули и после ги рита, за да ги разруши  Mr. Green

Количка с дистанционно управление - още не разбира много, много как точно се управлява, но се кефи, че натиска някакво копче и тя тръгва на някъде.

Палатка - ние имаме една къщичка с мотиви от Мечо Пух, пластмасова конструкция и някакъв брезент с дупки за прозорчета и една врата - голяма криеница става  Peace

Винаги можеш да купиш книжки, скицник и пастели, моливи (особено, ако не трябва да е много скъп подаръка), пумпал, кубчета.

Аз на моя съм решила да му купя за РД-то - 2год или пластмасова пързалка или от нези колички - бъгита, ещо не знам кое, но това ти го давам като идея, в случай, че бюджета е по-голям
Виж целия пост
# 2
И аз съм се вманиачила за пластмасовата пързалка, но е доста парички, та ако не ти е много близко детето, се насочи към нещо друго. Моя примерно много се въодушевява от кубчета разни и строители важното е да се строи и да се събаря ( най - вече ).
Виж целия пост
# 3
Какви са цените на парзалките? подаръка е за сина ми така,че става и нещо по- скъпо.
Виж целия пост
# 4
Количка-бъги
Кукленска къща
Количка за кукли
Голям камион
Голям строител
Виж целия пост
# 5
Цената на пързалката е около 100 лв в Метро .
А от животинки не се ли вълнува аз на моя ще му купувам папагали но той ще става на 3 и все за домашни любимци ми говори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия