Депутат строи хотел в двора на Варненска детска градина

  • 649
  • 10
От вчера депутата Константин Димитров е започнал активни строителни работи вътре в двора на детската градина "Пушкин" зад Фестивалния, като взима 300 кв.м. от двора на децата, за да си построи хотел. Всичко е измислено да стане по време на отпуските, за 3 дена и започна да строи. Незная дали ще се съобрази ПОНЕ С ТОВА , ЧЕ дечицата ( около 120) имат нужда да спят следобед и между 12-15ч да не бръмчат.

Толкова съм възмутена и ядосана, че направо ми идва да го наплюя в лицето, ако днес като взимам детето , ако го видя тоя изрод -незнам дали ще се въздържа

 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 1
Нищо вече не може да ме учуди в държавата ни и още по-малко във Варна...Едва ли на някой му минава през акъла, че там има деца, че те имат някакви нужди...Вместо да разширяват съществуващи или да строят нови детски градини, измислят какво ли не, само и само да текат парички.
Виж целия пост
# 2
интересът в рози район е много голям....
а нтереса клати ...ф..а
за жалост едва ли има какво да се направи
Виж целия пост
# 3
Странно! Кога това, че аз всеки ден минавам от там и нищо не съм видяла!
Виж целия пост
# 4
Почнали са вчера в 16ч. Дано поне някоя телевизия да реагира, като не можем да го спрем , поне да го видят всички какъв е.
Виж целия пост
# 5
                  Ами ДЕПУТАТ ще строи хотел в ДГ.Нормален човек - едва ли.То добре,че е имало място иначе можеше да няма ДГ.Радвайте се,че може да шуми,да бучи ,но ВСЕ ОЩЕ и ДГ стои.То в тая държава едва ли има нещо което може да те учуди.Въпреки,че РЕШЕНИЯТА И ЛАКОМИЯТА  депутатска се не свършва и учудва и нас дето сме видели вече какви ли не простотии.А телевизията няма да ви свърши работа.Аз в момента се боря с един незаконен строеж и познайте-по всички инстанции си ги пазят.След 18 т.м. май ще сме на прокурор.Ако и там не спрат строежа - ще ходя на гости при бат Бойко. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Това наистина премина всякакви граници.
Виж целия пост
# 7
Успяхме да замразим строежа до септември когато ще заседават съветниците, направихме и подписка, дано да го обезжетят с друг имот, иначе незнам как тези деца ще живеят там
Виж целия пост
# 8
В темата в Клюкарника писаха, че още една детска градина събарят 42-ра  #Crazy Ненормални хора  #Crazy Дано септември да намерят вариант!
Виж целия пост
# 9
Ужас Shocked!
Дано се намери някакво друго решение. Между другото, някой знае ли от коя партия е въпросният депутат?
Виж целия пост
# 10
Тук Малена е писала че е от ДСБ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия