Колко платихте за раждане в София

  • 3 445
  • 65
newsm78
Привет бъдещи и настоящи мами, моля ви кажете колко платихте за раждане в София и имахте ли предварителна уговорка с лекар? На мен скоро ми предстои, но все още нямам яснота как точно става това уговаряне и горе -долу колко струва ooooh!
Виж целия пост
# 1
Аз родих секцио по желание 950лв.
Виж целия пост
# 2
Без уговорка.20лв за Простин (за предизвикване на раждането) и 100лв за епидуралната.
Виж целия пост
# 3
Може ли да ми кажеш къде си раждала? НА мен ми казаха, че неможе както аз искам, а както преценят докторите!
Виж целия пост
# 4
Планово секцио по желание, с уговорка с лекар. Не съм плащала нищо, не пожела да вземе и стотинка.
Виж целия пост
# 5
аз нормално с избор на доктор 500лв
Виж целия пост
# 6
Може ли да ми кажеш къде си раждала? НА мен ми казаха, че неможе както аз искам, а както преценят докторите!

Кого питаш-МИМКА или мен?Ако питаш мен-в Шейново.
Виж целия пост
# 7
Може ли да ми кажеш къде си раждала? НА мен ми казаха, че неможе както аз искам, а както преценят докторите!
Тина Киркова. Казах, че искам секцио още в началото на бремеността.
Виж целия пост
# 8
Нормално раждане - 600 лв.
Виж целия пост
# 9
1150 в частна болница, нормално раждане
.
Виж целия пост
# 10
планово секцио по преценка на докторите в Света София не сам плащала нищо
Виж целия пост
# 11
Нормално раждане с уговорка - 500 лв. лично на лекаря и 100 в касата на Шейново
Виж целия пост
# 12
Имах уговорка с акушерка дадох 200 лева и 100 за вип зала.
Виж целия пост
# 13
Планово секцио по желание, с уговорка с лекар. Не съм плащала нищо, не пожела да вземе и стотинка.

Кой е този лекар бе, мила? Дай го тука да се разчуе името му.
Виж целия пост
# 14
Планово секцио по желание, с уговорка с лекар. Не съм плащала нищо, не пожела да вземе и стотинка.

Кой е този лекар бе, мила? Дай го тука да се разчуе името му.
мисля ,че темата е друга, а разчуването става в здравния справочник - бели - черни списъци
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия