Илиенци - борса за играчки?

  • 1 283
  • 4
моля ви кажате къде на Илиенци има борса за играчки? Имаше е еДно много хубаво магазинче в 3 база , но вече е за домашни потреби?
Много са скъпи играчките и там се спасявах, а сега не знам ooooh!
Виж целия пост
# 1
за Илиенци не знам, но в Плевен има борса за бебешки стоки и се казва Бебелан. ако имаш път натам, можеш да се отбиеш. лично аз не съм ходила там, но мои познати казват, че цените са поносими
Виж целия пост
# 2
Мони са на Илиянци. А и вътре в халетата при китайците може да има на по-ниски цени - тези в противоположния край на главния вход. Т.е. най-далече от там.
А за Плевен - имам леки съмнения, че си заслужава. Повечето бебешки неща се купуват от София и се продават там на малко по-скъпи цени.
Виж целия пост
# 3
Илиенци трета база но повече подробности не помня. Мога да ти обясня че складовете на три фирми за играчки са единсрещу други като два от тях започват на гърба на автогарата. Ако застанеш с лице клъм нея няма начин да не ги видиш и трите. Два са в дясно и един е в лявата част. Утре ако искаш мога да видя подробности?
В Плевен Бебелан продават играчките на Джордани и Чико,Бертони Фърст степс.
Виж целия пост
# 4
ами тая, която зарежда от Бебелан, има 5 магазина, все за бебета. не ми е казвала тя, а нейна продавачка. а тя е голяма скъперница. а някой магазин за бебчета ли ще отваря? КЪСМЕТ!!! newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия