От кога Аптамил 2

  • 2 098
  • 12
Почваме 2ката от навършване на 4 месец, или от свършването на 4тия месец?
Виж целия пост
# 1
Не е ли едно и също?  Wink

Като започне 5-ти да кажем тогава  Grinning
Виж целия пост
# 2
Ха ха мале сега прочетох как съм задала въпроса, ама ти ми отговори на лични така, че се разбрахме Wink
Виж целия пост
# 3
и от кога че не разбрах
Виж целия пост
# 4
и от кога че не разбрах

По принцип след навършване на 4 месеца. От началото на пети. В много страни обаче препоръчват да се остане на единицата до 6-ти, а тук дори до 8-ми месец, защото е напълно адаптирано мляко, за разлика от двойката. И понеже кърмата до 6-ти месец задоволява всички нужди на бебето, то и напълно адаптираното било добро за тях дотогава, като най-близко до кърмата. Второто си бебе имам намерение да го храня до 6-ти месец с единицата и от 7-ми да започна с двойката.
Виж целия пост
# 5
Като сме на тази тема,а от кога НАН-2?
Виж целия пост
# 6
Като сме на тази тема,а от кога НАН-2?

Винаги на кутията е упоменато кога да се мине на двойката  Peace

Друг е въпросът, че понякога в България има различни препоръки от оригиналните млека  Thinking
Тук всички млека са така - 1 до 4-ти месец вкл.
                                            2 до 8-ми месец вкл.
                                            3 до 1 г.
и после се минава на вариантите над годинка. Така са млеката на Нутрилон, Аптамил, Милумил, Нестле.  Бг обаче понякога има разни разминавания. Обяснение тогава за състава на млеката нямам  newsm78
Виж целия пост
# 7
Като сме на тази тема,а от кога НАН-2?

Като започнете 6-тия месец, както е написала по горе Блонди  Hug за Аптамил 2.
Виж целия пост
# 8
аз дадох 2-ка като навърши 5 месеца мойта беба  Peace
Виж целия пост
# 9
след навършени 4 месеца. 1-цата  свърши на втория ден от 5 месец и  купих Аптамил-2

А за НАН до колкото помня беше след 6 месец. Т.е. при навършени 6 месеца се минава на 2
Виж целия пост
# 10
Az go po4nax kato vleze v 5 mesec ili po to4no kato zapo4ne 5 mesec mnogo e obarkano s tezi mleka i az sam vse obarkana za6toto ne sa go napisali po to4no koga sega na nas ni se nalaga da po4vame milumil 3 pi6e 4e e sled 8 mesec i sega i az se 4udq kato teb koga-dali kato zapo4ne da kara 9 mesec pri 8 palni ili sled 9 mesec pri 9 palni ama mai 6te go po4vam vsi4ki mi kazvat pri 8 palni po4va6 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Аз давам АМ-2 от пове4е от месец. И педиатърът ми го препоръ4а, по принцип се дава след навършени 4 месеца, не виждам защо някои го дават след 6ти, след като на самата кутия си пише от кога се дава. А към 7, 8 се запо4ва АМ-3 нали? Така 4е за мен въпросът кога да запо4на не се е поставял.
Виж целия пост
# 12
след навършени 4 месеца. 1-цата  свърши на втория ден от 5 месец и  купих Аптамил-2                 

 АПТАМИЛ-3 след навършени 8месеца

А за НАН до колкото помня беше след 6 месец. Т.е. при навършени 6 месеца се минава на 2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия