Kozmetika REGAL

  • 1 500
  • 13
Kakvo vi e mnenieto za kozmetika REGAL? polzvah anti-celulitnata seria REGAL Siluet i sam dovolna. A kak e krema Q 10 ?
Виж целия пост
# 1
Ползвала съм интимния гел от тази серия, но не съм очарована.
Виж целия пост
# 2
И аз ползвам антицелулитната серия. Доволна съм и от крема и от ексфолиращия душ гел. Използвам също скраба им за лице и един гел за измиване от чаено дърво и нещо друго. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 3
Аз използвам маската против стрии и съм ного доволна.Цената и е ниска и като че ли наистина върши работа, качила съм 22кг и почти нямам стрии
Виж целия пост
# 4
Ползвам измиващия гел с Д пантенол и иекстракт от чаено дърво /белия/ и почистващия околоочен лосион от същата серия от години и съм доволна.
Виж целия пост
# 5
Пробвала съм витаминните гелове за измиване на лице-стават,макар да не са нещо особено.
Виж целия пост
# 6
в момента ползвам нощен крем -актив против бръчки с Mg+Zn+Cu-доволна съм Grinning
Виж целия пост
# 7
като за БГ продукт е много добра марка. Ползвала съм един скраб за лице и   крема им с мед. Останах приятно изненадана / като се има предвид, че я пробвах от чисто любопитство/.
Когато обаче опре до сравнение с класни марки козметика, разликата /поне за моята кожа/ е осезаема.
Виж целия пост
# 8
Ползвала съм интимния гел, харесва ми. Преди време ползвах гел за целулит, но се мазах съвсем кратко с него така че не мога да кажа дали има ефект. Иначе миришеше много приятно и правеше кожата мекичка  Sunglasses
Виж целия пост
# 9
това лято си купих от бг, ей така за проба- на REGAL дневния Q 10 и даже е по- добър отколкото очаквах  Peace.
Виж целия пост
# 10
Не съм доволна Naughty
Виж целия пост
# 11
Peace
Виж целия пост
# 12
Досега от марката Регал съм ползвала скраб за почистване на лицето с кайсия и витамин Е, пилинг маска, а също така и тоалетно мляко. И от трите продукта останах много доволна. А  нощния крем Q 10 е чудесен, страшно ми допадна. Сега ползвам друг нощен крем, но когато свърши, съм решила да си купя пак този на Регал. Та, да обобщя, харесвам продуктите от тази марка  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ползвам измиващия антибактериален гел с жожоба и чаено дърво.Харесва ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия