въпрос към изрусяващите се

  • 4 878
  • 44
Момичета, всеки път като си изрусявам корените скалпа ми изгаря и яко ме сърби поне една седмица. Ходя при фризьорката с максимално мръсна коса, но и това не помага.
Имате ли същия проблем и как си успокоявате скалпа?
Виж целия пост
# 1
Нямам такива проблеми,само ме щипе докато съм намазана с блондора и следователно после и с боята PeaceЯвно ти е много чувствителен скалпа Thinking
Виж целия пост
# 2
Нищо не слагам, мен също малко ме щипе, но за красотата се изискват жертви.
Виж целия пост
# 3
Трай бабо за хубост!  Wink
Виж целия пост
# 4

 Аз нямам проблем. Боядисвам се с боя+ 40% окислител. И да ми щипе, то е съвсем търпимо и е само в начлото, след около 5 минути спира това усещане  Peace
Виж целия пост
# 5
Май ще сменям фризьорката... Като се замисля - като си се изрусявах сама - нямах такъв проблем Confused
Виж целия пост
# 6
Момичета, всеки път като си изрусявам корените скалпа ми изгаря и яко ме сърби поне една седмица. Ходя при фризьорката с максимално мръсна коса, но и това не помага.
Имате ли същия проблем и как си успокоявате скалпа?
А с какво те изрусява? newsm78
Виж целия пост
# 7
ако те слага на каска и най-силния оксидант може това да е причината.Аз последно време правя само кичури но пак ми се зачервява кожата на главата.Вземи си от козметичните магазини от италианските професионални ампули и сложи ще ти помогнат .Има специална за чувствителен скалп.Но правилно по добре смени фризьора и следващият го предупреди за проблема.
Виж целия пост
# 8
Не съм имала такъв проблем. Само ме пошипва 'докат стоя с боята.
Виж целия пост
# 9

[/quote]
А с какво те изрусява? newsm78
[/quote]

ами с маркова боя - Londa newsm78
Виж целия пост
# 10
Най добре си се изрусявай сама,аз от фризьори нищо добро не съм видяла освен подстригването.Мажа си се с каквато боя ми попадне и всеки ме пита как си постигам цвета.Смело напред!
Виж целия пост
# 11
И аз се правя с Лонда, пък чак толкова не щипе.
Може и да не ти понася самата боя, незнам.
Виж целия пост
# 12
Аз преди се правех с лонда, и наистина  щипеше докато съм намацана . Смених я обаче с л`ореал  и е доста по-добре, не изтощава така жестоко и цвета е 1 път.
Виж целия пост
# 13
Не ми слага каска, но може би стоя твърде дълго с боята - поне 30 - 40 псхкшс. Другия път ще я накарам да ме държи по-кратко и ако не помогне ще я сменям. Като се боядисвам сама ми става неравномерно отзад, където не се виждам какво правя;)
Виж целия пост
# 14
И аз се правя с Лонда, пък чак толкова не щипе.
Може и да не ти понася самата боя, незнам.
Пробвай как ще е като смениш боята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия