КАК И С КОГО отпразнувахте първата годишнина от сватбата ви?

  • 2 249
  • 40
   Днес с моята половинка имаме годишнина от сватбата ни  cheersи сме поканили кумовете на гости. Според мен този празник е наш, ноооо0о  някои смятат, че трябвало да поканим и родители те си Tired.
 Дайте ми идея за нещо оригинално което да направя в празничната вечер. Thinking

                               ЧЕРПЯ ВИ ВСИчКИ ПО ЕДНО
                              lalalala                    cheers
Виж целия пост
# 1
Ние лично поръчахме китайско, беше много топло и нямах сили да се трепам около печката. Но кажи в коя област да ти дам идея в предястя или основно ако си решила да готвиш.
Виж целия пост
# 2
Честито  bouquet
ние празнувахме само с кумовете.с кумците също празнуваме само 4.не смятам ,че е задължително да присъстват родителите,правото на избор си е ваше с кого ще празнувате,защото това си е ваш празник Hug
Виж целия пост
# 3
ние празнувахме самички- двамата и бебето
Виж целия пост
# 4
И ние празнувахме самички.Само двамата Heart Eyes

Що пък родителите да с с вас,за сефте чувам.
Дори и кумуве не ми трябват.Празника си е само наш Wink
Виж целия пост
# 5
Честит празник! Simple Smile
Ние - само двамата, наш си е празника и скъпернически си го "изконсумирахме" сами Wink
Виж целия пост
# 6
Излязохме с кумовете и още един близък общ приятел на кръчма.
Не знам да има някакви правила за това как да си отпразнуваш годишнината.
Виж целия пост
# 7
Според мен това си е лично ваш празник и трябва само вие двамата да си го празнувате. Ние никога не сме канили някоя за годишнините си.
Виж целия пост
# 8
Честит празник  bouquet
Според мен това е специален ден и би трябвало да го прекарате с хората, с които ще ви бъде най-приятно и ще си изкарате най-весело Peace
Виж целия пост
# 9
Честита Ви годишнина! Ние нашата е отпразнувахме със свекъра и свекървата. Дребо беше много малък и затова в къщи, тази година може би ще излезнем двамата със скъпия на ресторант.
Виж целия пост
# 10
Това си е само ваш празник и не е задължително да каните гости.
Виж целия пост
# 11
Отидохме на ресторант само двамата и после се отдадахме на бурни страсти luvbed luvbed smile3541 luvbed luvbed luvbed luvbed
Виж целия пост
# 12
Честит празник! Simple Smile
Ние - само двамата, наш си е празника и скъпернически си го "изконсумирахме" сами Wink
Това си е само ваш празник и не е задължително да каните гости.

Така мисля и аз! Peace
Виж целия пост
# 13
 ZENI........Но кажи в коя област да ти дам идея в предястя или основно ако си решила да готвиш. A
[/quote]   
Ами наи вече в основното, а ми се и искаше несто като изненада да им направя, несто щуро и оригинално.

 А що се отнася до кой сте присъства на празника, аз сам твърдо да бъдем (първата година) ние с кумовете, без трети лица. А от догодина може да сме си само ние.          newsm03                       newsm44
Виж целия пост
# 14
Първата година празнувахме само двамата на ресторант.
Тази година / втората / празнувахме с кумувете и сестра ми пак в ресторант.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия