Приучаване на гърне?!

  • 4 174
  • 40
Мили мами, какво мислите за това?  newsm78

http://www.bebe.bg/Sled_rajdane/moiata_istoria.htm
Виж целия пост
# 1
Не знам какво да кажа.Всеки случай е доста интересно.Малко ми е трудно да повярвам,че едно толкова малко бебе на 2 седмици може да се приучи към гърнето.Но знам ли...
Виж целия пост
# 2
Бях чувала,че има групи хора,които са обявили 'война срещу пампите' и агитират за ранно приучаване към гърнето!
Не е ненормално,че като го е задържала на гърнето и е казала пиш,той се е изпишкал....бебето(особено толкоз малко) няма инстинк за задържане на урината...моя принц като беше на месец само изчакваше да сваля памперса и избърша....и докато сложа новия се опишкваше...та ако го бях сложила на гърне сигурно и там щеше да се изпишка!
Материала ми се струва точно агитация против памперсите!!!(мое мнение)
  bouquet
Виж целия пост
# 3
Струва ми се че това е абсолютна глупост!Не може бебе на 2 седмици да се напъва на гърнето....нереално е
Виж целия пост
# 4
И аз се чудя бебе на 2 седмици как са го сложили на гърне,то едва си държа главичката,просто не мога да си представя картинката!
Виж целия пост
# 5
Мдаааааа, тази жена дали е спала нощем изобщо, след като се настройвала интуитивно  ooooh!? Или е получавала факсове?
Виж целия пост
# 6
Добре казано valeria1!
Виж целия пост
# 7
То пък оставаше и да не се изпикае  hahaha Толкова малко бебе пишка почти на всеки 5 минути.....
Виж целия пост
# 8
Тази сигурно е луда Rolling Eyes Детенцето не разбрах в каква поза е на гърнето, в лежаща ли, що ли newsm78. Сигурно наистина е някаква агитация против памперсите, макар че не поддържам и мнението децата да си акат в тях до 2-3 годишна възраст.
Виж целия пост
# 9
Интересно.....и неприложимо - според мен  Peace
Виж целия пост
# 10
То и без това не спим, а остава и по цял ден и по цяла нощ да го дебна да го изпишквам Shocked Сигурно щях  да съм обсебена само от тази мисъл!
Виж целия пост
# 11
.............. Или е получавала факсове?

 hahaha Joy
Виж целия пост
# 12
малко странно ми се вижда и на мен бебе на 2 седмици да се слага на гърне. newsm78то горкото още незнае къде се намира,какво остава да говори за приучване на гърне #Crazy
Виж целия пост
# 13
луда работа ooooh!
Виж целия пост
# 14
Виждам логика, но пък чак от 2 седмици на гърне нищо не ми се връзва ! Иначе всички мйки в африканските държави са на ти с този метод, все пак децата има са нон стоп прилепени за тях с помощта на слинговете или там тяхните приспособления и имам познати, които живеят с такива хора и са ми казвали, че никога не са виждали напикано или наакано бебе/дете !
Определено връзката майка-дете трябва да е много силна всичко е възможно само да имаш сили и нерви да се занимаваш !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия