може ли да ме преглеждат така??

  • 8 482
  • 79
здравейте Simple Smile
бременна съм в началото на пети месец. искам да попитам редно ли е да ме преглеждат отдолу с ръка и то вече два пъти. Чувала съм че не е. след два дни съм пак на преглед и не знам да се съгласявам или не. предварително Благодаря
Виж целия пост
# 1
чесно казано, мен ме прегледаха по този начин, веднъж - когато ми оформяха картона /нач. на 4-ти месец/ и после чак в 8-мия месец, преди да ми издадат болничния...но нека и другите мами споделят...
Виж целия пост
# 2
здравейте Simple Smile
бременна съм в началото на пети месец. искам да попитам редно ли е да ме преглеждат отдолу с ръка и то вече два пъти. Чувала съм че не е. след два дни съм пак на преглед и не знам да се съгласявам или не. предварително Благодаря

През цялата ми бременност не са ме преглеждали така Naughty, с изключение на накрая, когато гинегкологът ми трябваше да прецени дали секциото може да изчака или не - оказа се, че съм имала сантиметър разкритие и си избрах дата за секцио до 3-4 дни  Peace
Виж целия пост
# 3
И мен ме преглеждаха влагалищно само в началото и в края на бремеността ConfusedМоже да не разбирам, но според мен не е редно Confused
Виж целия пост
# 4

Нито веднъж  Naughty Смени лекаря, след третия месец се преглежда само с външен ехограф. Всякаква манипулация във влагалището може да е опасна.
Виж целия пост
# 5
благодаря ви за отговорите, няма да позволявам повече това да се случва но не мога да разбера защо го прави лекарката Thinking
Виж целия пост
# 6
Може да съм крайна .. но, защото е некадърна
Виж целия пост
# 7
И мен ме преглеждаха влагалищно само в началото и в края на бремеността ConfusedМоже да не разбирам, но според мен не е редно Confused
И при мен беше така.
Виж целия пост
# 8
Прегледаха ме така в началото, когато установихме бременността, много много внимателно
Виж целия пост
# 9
сега звънна ха на д-р Якуб работи в Курортна поликлиника- Варна мисля да се прехвърля при него. имате ли мнение за него. отново Ви благодаря
Виж целия пост
# 10
аз съм в 6-тия месец и никога не са ме бъркали ,няма да им позволя  Naughty освен ако не е нещо спешно и наложително иначе не newsm03


Виж целия пост
# 11
Не са ме преглеждали вагинално в началото на бременността, а само в края за да се установи дали имам разкритие. Доки каза, че няма какво да търси там, освен ако нямам оплаквания.
Виж целия пост
# 12
По принцип може, но незнам до колко е необходимо.  Мен нито веднъж не са ме преглеждали така  Naughty
Виж целия пост
# 13
Не знам дали може, мен така не са ме преглеждали, а вече съм в седмия месец ....
Още повече, че по време на бременността има опасност от зараза с разни гъбички и микроби, това ми звучи поостаряла и то много!  Thinking
Виж целия пост
# 14
Никога не са ме преглеждали така, едва ли щях да се съглася, на ехографа си се вижда всичко, не виждам защо трябва да те бъркат... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия