Какви размери са пелените???

  • 729
  • 6
Искам да си направя няколко защото съм си харесала едни платове със страхотни десени. Знам че трябва да са бархетни и тензухени но незнам какъв размер са. Питах в няколко магазина какъв размер са готовите но никъде неможаха да ми отговорят. Не че смятам да повивам бебето но ми казаха че било хубаво да имаш няколко да постелиш отдолу където ще слагаш бебето да легене за в количката и за подобни неща. Ако някой си е правил или има готови нека сподели какъв размер и колко?

Виж целия пост
# 1
Мисля ,че стандартните размири са като на квадрат .Примерно 1/1 или 1,2/1,2 , но ти сама прецени каква широчина те устройва , защото може да ги направиш и 1/1,2 в зависимост от големината на количката .
Виж целия пост
# 2
90/90 са големите, малките примерно 90/50.
Но размерите нямат никакво значение, щом ти си ги правиш.
Виж целия пост
# 3
Щом няма да ги ползваш за пелени, направи ги съобразно размерите на количката или нещата за които ще ги ползваш. Иначе стандартните са 90х90 и 90х45
Виж целия пост
# 4
потърси пак, не може такъв голям град да няма бебешки пелени. Едните са памучни, а другите - тензухени
после ще ти са нужни, при повиване на бебето, може да ги слагаш върху дъската за повиване.
Виж целия пост
# 5
 Стандартно са 90/90 и 90/45, а ти прецени какви ще са ти удобни. Много зависи за какво ще ги ползваш
Виж целия пост
# 6
90/90 са големите, малките примерно 90/50.
Но размерите нямат никакво значение, щом ти си ги правиш.
и аз така мисля,че не е необходимо да спазваш точните размери.направи ги така,че да са ти удобни когато ги използваш Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия