За стелиризаторите за микровълнова

  • 531
  • 7
Любопитно ми е, дали вместо да се ползва стелиризатор може да се ползва йенска тенджера за микровълнова и в нея да се стелиризират шишетата и бибероните? Струва ми се, че е едно и също.
Виж целия пост
# 1
аз имах стерилизатор на чико който по невнимание стопих на 3 ползване.после една приятелка ми каза,че тя стерилизира шишетата като ги слага в пвц купа сипва около100мл вода и слага капака отгоре но само леко да покрие купата,не да се затвори напълно.пробвах така и стана.много време ги стерилизирах по този начин
Виж целия пост
# 2
Купи си най-обикновена пластмасова кутия за МВ, пробий 3-4 дупки на капака и готово!
Виж целия пост
# 3
 А можете ли да ми кажете колко минути трябва да врят шишета и бибероните във водата?
Виж целия пост
# 4
Мисля, че около 5 мин., но ако избереш варианта с кутия, саърсачка.ма трябва да засечеш за колко време завира водата. При мен всичко отнемаше 7 мин. Има много подобни теми, пусни търсачка.
Виж целия пост
# 5
Аз съм си харесала един стерилизатор на БЕРТОНИ-струва 20лв пък ще видим какво ще стане
Виж целия пост
# 6
По-добре Чико - 24-26лв е, или втора ръка от форума. Бертони не са много качествени стоки.
Виж целия пост
# 7
По-добре Чико - 24-26лв е, или втора ръка от форума. Бертони не са много качествени стоки.
И АЗ ТАКА МИСЛЯ ,А И ТОЗИ НА чИКО Е ДО 30 ЛЕВА НАЙ -МНОГО ,НО ВЪРВИ  С ЕДНО шИшЕ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия