pampersi

  • 3 617
  • 49
Koi pampersi nai dobe rpodarjat na6eto BEBE SUXO  Laughing smile3504
Виж целия пост
# 1
Памперсите на ВИКИ мн.сме доволни от тях,откакто се е родил Мони сме само с тази марка  Peace
Виж целия пост
# 2
HUGGIES!-червената опаковка,имат допълнителни ластичета на лепките и на грубчето отзад.....страчни са!
 на второ място слагам Pampers
Виж целия пост
# 3
HUGGIES!-червената опаковка,имат допълнителни ластичета на лепките и на грубчето отзад.....страчни са!
 на второ място слагам Pampers
Peace и аз съм много доволна от Хъджис,малката се обриваше от Пампер,но има деца на които им понасят много добре.Добре е сама да разбереш с кои памперси детенцето ти се чувства най-добре Hug
Виж целия пост
# 4
HUGGIES!-червената опаковка,имат допълнителни ластичета на лепките и на грубчето отзад.....страчни са!
 на второ място слагам Pampers
Peace и аз съм много доволна от Хъджис,малката се обриваше от Пампер,но има деца на които им понасят много добре.Добре е сама да разбереш с кои памперси детенцето ти се чувства най-добре Hug
Подкрепям Peace! Руми също в началото се обриваше от Памперс и ползвах Хъджис. После се чувстваше добре и с двата вида.
Виж целия пост
# 5
Доволни сме от "Памперс"  Peace
Виж целия пост
# 6
Пробвах почти всички но най- доволни сме от ПАМПЕРС. Peace
Виж целия пост
# 7
Huggies и Pampers.   Peace Либеро не са лоши, но гелът излиза през памперса и се лепи по бебето и трудно се почиства  Confused
Виж целия пост
# 8
Huggies и Pampers.   Peace Либеро не са лоши, но гелът излиза през памперса и се лепи по бебето и трудно се почиства  Confused
Доскоро бяхме само на Либеро.Никога не ми се е случвало да излиза гел от памперса Thinking.Откакто ползваме пампи само за сън сме на КАН бебе.За цената си са перфектни. Peace
Виж целия пост
# 9
Може да съм попаднала на менте, не знам. Купих голям пакет от Метро. Като се понапълнеше, гелът излизаше. Доста неприятно.
Виж целия пост
# 10
Памперс и Хъджис, а също и Канбебе не са лоши.
Виж целия пост
# 11
Може да съм попаднала на менте, не знам. Купих голям пакет от Метро. Като се понапълнеше, гелът излизаше. Доста неприятно.
Сигурно си попаднала на менте,за съжаление се случва.Както писах по-горе за година и половина ползване и яко пълнене нощем,никога не ми се е случвало да изтече гел.
Аз да ви питам нещо за Памперс.Преди няколко дни вечерта се оказахме без памперс за нощния сън и татито ни отиде до аптеката.Купил Памперс.На сутринта от памперса се носеше яка воня-на лекарство.Същото се случи и с другите два памперса,дето беше взел.Случвало ли ви се е?
Виж целия пост
# 12
Хъджис и Либеро .Много са меки за бебетата и не пропускат Peace .От Памперс се обрина . Close
Виж целия пост
# 13
Ние сме на памперс. Не ми се е случвало да миришат на лек-во, по - скоро, сутрин ми дъхат на престояло.
Виж целия пост
# 14
Харесвам жълтия Памперс. От него съм много доволна, но не и от останалите им видове. На второ място бих предпочела Хъгис. В началото си мислех, че ще карам само с тях, защото много ми ги хвалеха, но като пробвах жълтия Памперс си промених решението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия