зеленчуково пюре и жълтък

  • 1 174
  • 15
Синът ми е на 7 месеца и една седмица.Готово зеленчуково пюре спря да яде, месните си ги хапва.Правя му домашно зеленчуково, в което слагам 2лъжици АМ.Да сложа ли и жълтък. Жълтък съм слагала на готовите зел.пюрета, но на домашно- не съм.   
Виж целия пост
# 1
Сложи му  Peace Домашно, купешко според мен няма значение за жълтъка  Peace
Виж целия пост
# 2
аз му слагам
Виж целия пост
# 3
Жълтък и АМ обаче нека не са заедно  Stop.   Зеленчуково с жълтък е идеално  Peace
Виж целия пост
# 4
Жълтък и АМ обаче нека не са заедно  Stop.   Зеленчуково със жълтък е идеално  Peace
И аз мисля така Peace
Виж целия пост
# 5
не виждам разлика между готово и домашно пюре за жълтъка, няма проблем да слагаш
Виж целия пост
# 6
Сложи му  Peace Домашно, купешко според мен няма значение за жълтъка  Peace

Няма проблем Peace
Виж целия пост
# 7
Жълтък и АМ обаче нека не са заедно  Stop.   Зеленчуково с жълтък е идеално  Peace
за6то не могат да се смесват?
Виж целия пост
# 8
Жълтък и АМ обаче нека не са заедно  Stop.   Зеленчуково с жълтък е идеално  Peace
за6то не могат да се смесват?

По същата причина, поради която не се препоръчва и месо с жълтък. Смесването на два животински продукта не е добра идея  Peace Да не забравяме, че АМ все пак е извлечено от краве мляко.
Виж целия пост
# 9
Жълтък и АМ обаче нека не са заедно  Stop.   Зеленчуково с жълтък е идеално  Peace
Точно така. smile3521
Виж целия пост
# 10
Жълтък и АМ обаче нека не са заедно  Stop.   Зеленчуково с жълтък е идеално  Peace

и аз така мисля  Peace
Виж целия пост
# 11
давай, ако яде с жълтък, моите се мръщеха и го зарязах.
Иначе какво му е на комбинацията АМ и жълтък- готовите зеленчукови обикновено са с мляко.
Виж целия пост
# 12
готовите зеленчукови обикновено са с мляко.

Аз не съм срещала такива  Thinking Знам, че има, де, но тук не ги намирам.
Виж целия пост
# 13
Сложи му  Peace Домашно, купешко според мен няма значение за жълтъка  Peace

Няма проблем Peace

 Peace
Виж целия пост
# 14
Аз жълтъка лятото го спрях. Страх ме е, колкото и дълго да го варя. Не мисля, че я лишавам кой знае с какво, щом яде и месо. Дори и на кухнята лятото не слагат жълтък.

Блонди, защо не могат да се смесват АМ и жълтък. Обяснението ти за двата животински вида не ме задоволява. Не се заяждам, стана ми интересно, не бях го чувала това. Аз супите само така ги застройвам. Моля те да се аргументираш, ако е възможно. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия