Въпрос за рибата?

  • 1 720
  • 22
Майчета, кажете с каква риба да захраня? Кои от готовите пюрета стават и са хубави. Видях 3 вида но не можах да избера. Помогнете с избора от коя да почна и на коя фирма да купя? Мерси
Виж целия пост
# 1
Хип, но не знам дали имат  Thinking Казват, че на Семпер рибните били едни от най-хубавите.
Виж целия пост
# 2
Не виждам възрастта ви, SEMPER имат страхотни рибни пюрета, SUNVAL също, ако не бъркам съм давала и на Ганчев и беше хубаво, но е само един вид. Стига да е съобразено с възрастта ви, можеш да вземеш всяко рибно пюре.
Вече видях възрастта, смятам, че SEMPER е добър избор.
Виж целия пост
# 3
Аз му купувам на Ганчев"Риба с картофи и моркови"-много го харесва.Пробвах на SEMPER,но не ги яде.Вземи няколко и пробвай кое ще му хареса на детето Peace
Виж целия пост
# 4
Семпер има хубаво пюре с риба след 8-ми месец. На Нестле обаче, с риба треска го харесва повече. Само не си спомням за след кой месец беше. На Хип има, но след 12 месец, на доста по-едри парченца е.
Виж целия пост
# 5
Извинявам се, че разводнявам темата, но с цел да не пускам друга - ако някой може да ми отговори - вярно ли е, че се почва първо с речна риба? Не знам защо ми се върти нещо такова в ума Rolling Eyes newsm78
Виж целия пост
# 6
Извинявам се, че разводнявам темата, но с цел да не пускам друга - ако някой може да ми отговори - вярно ли е, че се почва първо с речна риба? Не знам защо ми се върти нещо такова в ума Rolling Eyes newsm78
Хмм., на мен ми бяха казали,че се почва с океанска/морска. Но дали е вярно? newsm78
Виж целия пост
# 7
Аз му купувам на Ганчев"Риба с картофи и моркови"-много го харесва.
newsm10
Виж целия пост
# 8
Извинявам се, че разводнявам темата, но с цел да не пускам друга - ако някой може да ми отговори - вярно ли е, че се почва първо с речна риба? Не знам защо ми се върти нещо такова в ума Rolling Eyes newsm78
Хмм., на мен ми бяха казали,че се почва с океанска/морска. Но дали е вярно? newsm78
А може и да няма никакво значение Mr. Green Все пак ако може някой да се включи в чуденката ни, ще сме благодарни Hug
Виж целия пост
# 9
Четох из темите някъде, че колкото е по-малка рибата по-добре  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Извинявам се, че разводнявам темата, но с цел да не пускам друга - ако някой може да ми отговори - вярно ли е, че се почва първо с речна риба? Не знам защо ми се върти нещо такова в ума Rolling Eyes newsm78
Хмм., на мен ми бяха казали,че се почва с океанска/морска. Но дали е вярно? newsm78
А може и да няма никакво значение Mr. Green Все пак ако може някой да се включи в чуденката ни, ще сме благодарни Hug

Има списък на риби, с които е добре да се започне и такива, които да не се предлагат в началото. Довечера ще го потърся и пусна тук.

Ние започнахме на 10 месеца рибата с готовите пюрета на Семпер. Хип пуснаха наскоро рибно, но е за над 12 месеца.
Виж целия пост
# 11
Аз му купувам на Ганчев"Риба с картофи и моркови"
и ние от тях хапваме
Виж целия пост
# 12
Рибните пюрета на Семпер за мен са най-добри Peace
Виж целия пост
# 13
 И аз давах от рибните на Семпер - хубави бяха.
Виж целия пост
# 14
Захраних с риба с картофи и моркови на Ганчев. После дадох още 2-3 пъти и преминахме към риба на пара, на скара или в домашно пюре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия