Силна болка в зъбите като хапна нещо сладко...

  • 7 788
  • 6
А аз изобщо не ям сладко! Нямам дори една пломба все още, а съм на 30..Но онзи ден ме почерпиха по повод и куснах...и зверска болка в зъбите.
Това що ли ще е? newsm78
Но при плодове не ми става така, само от сладко и мед...
Виж целия пост
# 1
Лъки, стомотолога те зове. Успех, а и мен ме чака същото. Неприятно, но няма как.
Виж целия пост
# 2
И на мен ми става така, макар че устата ми е пълна с пломби. Може би се касае за чувствителни зъби.
Виж целия пост
# 3
Най-вероятно "оголен" нерв Thinking
Виж целия пост
# 4
И на мен ми става така, макар че устата ми е пълна с пломби. Може би се касае за чувствителни зъби.
Да точно за това се касае. Пробвай с паста за зъби лакалут сенситив. На мен ми помага. Естествено отиди и на зъболекар, за да се консултираш. Но щом става въпрос за болка в повечето зъби значи и точно чувствителни зъби. Същото ще ти става и от топло, студено, понякога и от газирано ми става.
Виж целия пост
# 5
Опитаи със студено - би трябвало да е същото. На мен лично ми ставаше от зъбен камък - наддигал венците. И като ми ги из4истиха се оправих. При зъболекар няма как  Hug - успех
Виж целия пост
# 6
Ей тоз форум...и зъби лекува Mr. Green

Нямам дори една пломба все още, а съм на 30..Но онзи ден ме почерпиха по повод и куснах...и зверска болка в зъбите.
вече ще имаш вероятно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия