Искам да попитам (12 г.с., болки в корема)

  • 4 779
  • 16
Здравейте мили мами,

С интерес чета темите във форума. Аз съм бременна в третия месец /12 г.с./ от два дни насам обаче имам болки в корема, които се местят ту по-долу, ту по-горе. Интересуваме дали това е нормално и дали се е случвало на някоя от вас? Болките не са особено силни, но все пак си е болка.
Виж целия пост
# 1
Най-добре отиди при гинеколога.На мен не ми се е случвало.Дано не е нищо сериозно!
Виж целия пост
# 2
Аз съм имала болки в началото на бременността и ми изписаха Но-Шпа и папаверин  /мисля,че така беше newsm78/.Иди все пак на лекар,най-добре ще прецени какво да пиеш.
Лека бременност  Hug
Виж целия пост
# 3
Не съм имала болки, но доколкото знам не е опасно. Обикновено изписват  Но-Шпа и папаверин и минава. Най добре отиди при гинеколога си той ще ти даде най-компетентния съвет Peace
Виж целия пост
# 4
БОлката в повечето случаи е от разширяващата се матка. Най-добре обаче се консултирай с гинеколог, предполагам , че ще ти изпише ношпа или папаверин. Успешно бременеене  bouquet
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви момичета за бързите отговори. Лекарката ми беше изписала Но-Шпа още първия път когато отидох за доказване на бремеността и каза да го пия 3х1 когато имам болки. Досега обаче болките не са били толкова осезаеми и това ме притеснява.
Виж целия пост
# 6
Какво е най - точно ще ти каже гинекологът ти. Стискам палци!
Виж целия пост
# 7
И аз имах болки,кога по леки,кога по силни.Нормално е,все пак тялото доста се променя,матката и тазът се разширяват,органите ти се разместват,за да направят място на растящото бебче в теб.Няма как да не усетиш тези промени в тялото си Flutter,именно и за това са ти изписали но шпа.Звънни един тел на лекарката си за свое успокоение.
Леко бременнеене! Hug
Виж целия пост
# 8
Най-добре е да те прегледа лекарят ти Peace
Виж целия пост
# 9
Най-добре отиди при гинеколога.На мен не ми се е случвало.Дано не е нищо сериозно!
Peace
Виж целия пост
# 10
БОлката в повечето случаи е от разширяващата се матка. Най-добре обаче се консултирай с гинеколог, предполагам , че ще ти изпише ношпа или папаверин. Успешно бременеене  bouquet
Peace
Виж целия пост
# 11
и аз съм имала болки в началото на бременността, че и после.. но все пак се консултирай с лекар.. ще ти е по-спокойно..не се знае нашите болки от какво са били и твоите от какво..
Виж целия пост
# 12
Здравей,
и аз съм в 12 г.с. и от време на време имам болки.Само 1-2 бяха по-силни и взех но-шпа. Мисля, че е нормално-всеки го казва. Нали не са много силни и не тече кръв. Пази се и мисли положително.
Много  Hug
Виж целия пост
# 13
Най добре отиди при гинеколога си той ще ти даде най-компетентния съвет Peace
Това е най-доброто, което можеш да направиш, а и след консултацията при твоя АГ ще се успокоиш, защото ще си получила компетентен и сигурен отговор на твоите тревоги. Успех и не се притеснявай излишно  Hug

Виж целия пост
# 14
Момичета много ви благодаря за бързите отговори. Успяхте да ме успокойте с това че не съм единствената, която има болки, но все пак ще отида на лекар още днес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия