Ох, успокойте ме!

  • 1 389
  • 24
Искам вашата добра дума, по-точно думата на майките "шофьорки"! Започвам курс по кормуване и нещо ми става на стомаха ConfusedКарала съм кола, дори казват, че добре съм се била справяла, но......аз си знам Praynig
Виж целия пост
# 1
Всичко ще е ОК   bouquet
Виж целия пост
# 2
Ох...и аз събирам смелост да се запиша, много ме е шубе! Къде караш курсовете ти?
Виж целия пост
# 3
Смяташ ли че е по трудно от гледането на дете?
Я, споко! Много важно - шофьорски курс....
Ще се справиш разбира се...
Виж целия пост
# 4
Ще се научиш и този страх ще отмине  bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз карам активно от 6 години и все още ми става това на стомаха (сигурно защото карам в София), не го превъзмогнах.  Наистина не знам какво да ти кажа, за да те успокоя.
Виж целия пост
# 6
Миличка, аз на шофъорските курсове слизах от колата вир вода  hahaha
Като имаш предвид, че съм ги карала на лада на 100 години  hahaha
Хич не се притеснявай- целта на занятието е да вземеш книжка, а не да се научиш да караш, така, че дерзай, после взимаш колата и сама /да няма писъци и припаднали мъже наоколо/- кола се кара с практика, а не с указания, така, че- споко Simple Smile))  bouquet
Виж целия пост
# 7
трябва да си много спокойна-да не се паникьосваш:)
няма нищо страшно-никой няма да те изяде  Joy
гледай колко много хора (вкл и аз  Crazy) сме взели книжка - така, че не виждам ти защо да не Peace
най-вече спокойствие и изобщо не се връзвай, ако ти бибиткат-като искат нека си бибиткат..
Виж целия пост
# 8
И аз мисля, че ще станеш  добър шофьор, защото ще си особено внимателна и отговорна. Карането на кола е особен тип дейнос, за която според мен не всеки е способен, но всеки има нужда. Бъди добра курсистка и съм сигурна, че с времето и опита ще ставаш все по уверена. Успех!
Виж целия пост
# 9
Миличка, аз на шофъорските курсове слизах от колата вир вода  hahaha

И аз така Mr. Green
Че и отслабнах с два-три килограма. Така че който търси безотказна диета, да действа Joy
Страничен ефект на тази ми ти "диета" бяха пришките на ръцете от гадния волан на ладата и т.нар."полигон"/но такива екстри май вече няма - лади и полигони имам предвид/.

Успех ти желая! Hug
Виж целия пост
# 10
Че какво си се притеснила?! Аз като започнах курсовете, не бях сядала зад волан. А ти хем можеш да караш, хем се шашкаш. И не се впрягай, ако оня до теб вземе нещо да ти вика Joy Карай си спокойно, както си знаеш, всичката отговорност я носи той Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Еее чак пък...Споко, никой няма да те яде!
Виж целия пост
# 12
Спокойно  Mr. Green Да видиш к'во става после, като до тебе няма никой с педали Twisted EvilАз още си мокря волана / и гащите hahaha/.Ако можех да си пожелая нещо от златната рибка, едното със сигурност щеше да е да спра да се шашкам толкова много на пътя Sad
Виж целия пост
# 13
Стискам ти палци да имаш готин инструктор и всичките ти притеснения ще отпаднат Laughing
Важното е да бъдеш спокойна зад волана Peace
Виж целия пост
# 14
Успокоявам те, как няма, нали в най-скоро време ми предстои същото и аз имам нужда от успокоение Crazy
Пак, че имам няколко кръгчета и не съм като една приятелка, която на първият си ден от кормуването се обърнала към инструктора си с думите: " Не съм се качвала на шофьорското място", последният й отговорил: "Наведи главата и влез с десният крак"  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия