Към видинските майки - за обувките "Зара"?

  • 936
  • 13
Моля ви, момичета от Видин, разбрах, че вашия град е залят от въпросните обувки! Бихте ли ми казали някакви цени? Аз си ги купувам от две магазинчета в София, но ми се струва, че са скъпи - за Видин ми казаха доста по-ниски цени. Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
Не съм от Видин,но ми е любопитно какви точно и къде се продават обувки на ЗАРА?
Виж целия пост
# 2
Аз съм от Видин, но за пръв път го чувам това, честно казано. Освен ако не са някакви имитации, защото във видин "най-марковите" обувки са бразилските Бикал. Продават се основно Денди и Сандик. Масовите са китайски и турски боклуци за по12-15 лв. Ще разгледам тези дни по магазините и ще пиша, но си мисля, че някой се е обркъл, ако наистина си мисли, че е видял оригинална обувка на "Зара" във Видин  Rolling Eyes.
Ако имаш някакъв линк пусни го да хвърля едно око.
Виж целия пост
# 3
Абсолютно съм сигурна, че са оригинални, виждала съм същите модели и в сайта им -  www.zara.com, и в чужбина. Купувала съм си чехли, сандали, маратонки, боти и съм доволна.

http://www.bgphoto.net/photos/2093/o632876354910625000.JPG - само това имам в момента под ръка.
Виж целия пост
# 4
Деската ще даде компетентно мнение по този въпрос.Просто изчакайте да се включи
Виж целия пост
# 5
Абсолютно съм сигурна, че са оригинални, виждала съм същите модели и в сайта им -  www.zara.com, и в чужбина. Купувала съм си чехли, сандали, маратонки, боти и съм доволна.

http://www.bgphoto.net/photos/2093/o632876354910625000.JPG - само това имам в момента под ръка.

Аз съм останала с погрешното впечатление (явно) че става въпрос за детски обувки, а ти явно говориш за дамски.
Ще проверя и аз по магазините и ще пиша.
Виж целия пост
# 6
Абсолютно съм сигурна, че са оригинални, виждала съм същите модели и в сайта им -  www.zara.com, и в чужбина. Купувала съм си чехли, сандали, маратонки, боти и съм доволна.

http://www.bgphoto.net/photos/2093/o632876354910625000.JPG - само това имам в момента под ръка.
А къде в София има обувки "Зара"?
Виж целия пост
# 7
Ох, май вече съм писала къде ги продават, да не стане като реклама.... Единият магазин е на "Неофит Рилски", зад "Дика" - студио ELLE се казва магазина, продават и дрехи - имам добри попадения, особено дънки. Другият магазин е в "Стрелбище", близо до светофара на бул. "България" и "Г. Делчев" - ул. "Кестенова гора", ама кой номер newsm78... магазина е без име, облепен със зелено фолио, от "тайните". Имаше още един в "Борово", но не се сещам къде точно беше...
Виж целия пост
# 8
Скоро ще има на нормални цени и  в София Grinning В Видин са м/у 45-65лв.Магазина се казва ''Дама Пика''В София цените ще бъдат същите.И аз ги 4акам .Ще ви пусна снимки когато дойдат.Обувките са страхотни и по ефтини от българските. PeaceДо Дика са по 75-80лв #2gunfire
Виж целия пост
# 9
Аз съм от Видин, но за пръв път го чувам това, честно казано. Освен ако не са някакви имитации, защото във видин "най-марковите" обувки са бразилските Бикал. Продават се основно Денди и Сандик. Масовите са китайски и турски боклуци за по12-15 лв. Ще разгледам тези дни по магазините и ще пиша, но си мисля, че някой се е обркъл, ако наистина си мисли, че е видял оригинална обувка на "Зара" във Видин  Rolling Eyes.
Ако имаш някакъв линк пусни го да хвърля едно око.
  Зори тя пита за дамски ,а не детски. Peace
Виж целия пост
# 10
Светнах се в последствие  ooooh!.
Виж целия пост
# 11
Скоро ще има на нормални цени и  в София Grinning В Видин са м/у 45-65лв.Магазина се казва ''Дама Пика''В София цените ще бъдат същите.И аз ги 4акам .Ще ви пусна снимки когато дойдат.Обувките са страхотни и по ефтини от българските. PeaceДо Дика са по 75-80лв #2gunfire
Как така? Магазин на "Зара" ли ще отварят? На какви по-нормални цени ще има и къде? Много ще се радвам, ако стане, защото съм им фен на обувчиците! А би ли дала повече информация - къде ще се продават и кога. Благодаря за инфото  bouquet
Виж целия пост
# 12
Скоро ще има на нормални цени и  в София Grinning В Видин са м/у 45-65лв.Магазина се казва ''Дама Пика''В София цените ще бъдат същите.И аз ги 4акам .Ще ви пусна снимки когато дойдат.Обувките са страхотни и по ефтини от българските. PeaceДо Дика са по 75-80лв #2gunfire
Как така? Магазин на "Зара" ли ще отварят? На какви по-нормални цени ще има и къде? Много ще се радвам, ако стане, защото съм им фен на обувчиците! А би ли дала повече информация - къде ще се продават и кога. Благодаря за инфото  bouquet
Детските обувки на Зара ги тача,но дамските не NaughtyСкъпи са,а иначе доста неудобнички.Имам доста лоши спомени от няколко чифта. CrazyИнач цените им наистина са около 70-80 лв.Преди седмица обиколох всички ЗарИ в Солун.
Виж целия пост
# 13
Скоро ще има на нормални цени и  в София Grinning В Видин са м/у 45-65лв.Магазина се казва ''Дама Пика''В София цените ще бъдат същите.И аз ги 4акам .Ще ви пусна снимки когато дойдат.Обувките са страхотни и по ефтини от българските. PeaceДо Дика са по 75-80лв #2gunfire
Как така? Магазин на "Зара" ли ще отварят? На какви по-нормални цени ще има и къде? Много ще се радвам, ако стане, защото съм им фен на обувчиците! А би ли дала повече информация - къде ще се продават и кога. Благодаря за инфото  bouquet

И аз да се разпиша, че ме интересува..  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия