Имам ли нужда от хормони?

  • 667
  • 8
Здравейте!
като всяка от Вас която чете този форум искам да си имам бебе...от един месец работим МНОГО активно по вапроса. Единственото което ме тревожи е че на последък цикъла ми започна да ми играе номерца - имам закъснения от седмица до 10 дни..което не ми се е случвало преди.Ходих на гинеколог и той ми предписа ниякакви хормони..аз се уплаших  Shocked и не си ги купих, на следващия ден ми доиде..чудя се..дали има за какво да се тревожа? newsm78 Благодаря предварително за отговора.   bouquet
Виж целия пост
# 1
Няма за какво да се тревожиш. Обаче се въздържай от излишно пиене на хормони.
На анкетата не мога да отговоря, защото аз вече съм майка, но искам още едно дете. И за първото нещата стояха по един начин, а за второто - по друг. Трябва да поправиш анкетата, за да мога да учавствам, както и други като мен.
Виж целия пост
# 2
Не се шашкай soffy, и при мен цикъла се разбазика като започнахме да правим бебе... Embarassed.от 30 дни стана на 37, но обяснението е чисто психологическо просто постоянно се настройваш дали ще ти дойде, дали не............а хипоталамуса си знае работата.......от там идва всичко не са нужни хормони........ Naughty преди и аз ходех да ми слагат Прогестерон i.m. и сети се 1 ден след като са ми го сложили ми идваше..... Crazy
Колко е средна продължителност на цикъла ти?
Виж целия пост
# 3
Средната продължителност на цикъла ми беше 28 до 30 дни, сега от както живеем заедно и мислим за бебе стана 37 че и повече..за това се и притеснявам..сега отново ми закъснява, съмнявам се че може бебче да е станало толкова скоро въпреки че се надявам тайничко  baby_neutral..
Виж целия пост
# 4
Ами като се съмняваш - направи тест.
Виж целия пост
# 5
Еми от положението е като при мен от 30 на 37, ама изчаках с теста чак след 37 ден то бебчо ако е там няма да ти избяга......така че ако ти стиска си го направи.....но има момент на разочарование  Hug когато теста е  EFN и още не ти е дошло...
Виж целия пост
# 6
да, именно от разочарование ме е страх..толкова тъпо ми беше миналия месец..почти бях сигурна че ми има нещо много страшно щом теста е отрицателен , а и М не идва  Embarassed ..така че ще поизчакам този път повечко..
Виж целия пост
# 7
Да ти кажа има нужда от хормони,защото преди година ми казаха,че имам покачване на пролактин и може да доведе до проблебно забременяване,по трудно бях се паникьосала,но ми бяха изсписани лекарства които трябваше да пия 2 месеца,но тогава не правехме опити за бебе. Не се притеснявай това е при мен и затова по добре се консултирай с лекар.
Желая ти най-искрено всичко да е наред и скоро да имаш добри новини newsm17
Виж целия пост
# 8
А по този повод си изследвай пролактина пак, защото има вероятост  пак да е завишен и това да е причината за неуспех.
И за понижение на пролактин не се изписват хормони, така че нито това нещо общо с темата, нито има нужда от тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия