За зъбките

  • 2 947
  • 38
 На бебе ще му избиват зъбки и получих следния съвет:"Махни ги тия гелчета за обезболяване! Смеси мед и сода и мажи венците!"  ooooh! Ококорих се ей така  Shocked Първо съм чела, че меда при бебетата води до ботулизъм. Ами содата? Кой дава сода на бебе?  Close А дали наистина не обезболява?   Crossing Arms   Mr. Green
 Май трябва да се направи подфорум за даване на тъпи съвети или поне една класацийка. Да взема да пусна една такава темичка  Wink  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не си прави експерименти с детето  Stop
Ползвай си гелчетата и да ти е мирна главата  Wink
Виж целия пост
# 2
Да бе да, мед и сода  Crossing Arms Те хората са го измислили  - гелчета и гушкане  Laughing
Виж целия пост
# 3
 Как мед и сода на такова малко бебе? Ракия му е майката, ама трябва да се жабури само.   Crossing ArmsMr. Green

 (Вярно някой хора си носят главите само за разновесие  ooooh!)
Виж целия пост
# 4
Подобни съвети могат само да те разсмиват от време на време, ще чуеш какви ли не безумия ooooh!
Виж целия пост
# 5
Как мед и сода на такова малко бебе? Ракия му е майката, ама трябва да се жабури само.   Crossing ArmsMr. Green

 (Вярно някой хора си носят главите само за разновесие  ooooh!)


 Joy
Действай с гелчетата, а от такива съвети - надалеч Wink
Виж целия пост
# 6
Момичета от кога започнахте да миете зьбките на децата си с четка и паста за зъби?
Виж целия пост
# 7
Моята зъболекарка каза, че още като излязат първите, трябва да се мият с кислородна вода - разтвор 1:1, и марличка след ядене или поне само вечер. Не съм го провила още. Някой практикува ли го?
Виж целия пост
# 8
Подобна тема има вече започната точно до твоята  Wink
Прочети я и ще получиш много отговори на въпроса си   bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124373.0
Виж целия пост
# 9
Как мед и сода на такова малко бебе? Ракия му е майката, ама трябва да се жабури само.   Crossing ArmsMr. Green

 

 Joy Joy Joy Това е яко!
 
Виж целия пост
# 10
Не си прави експерименти с детето  Stop
Ползвай си гелчетата и да ти е мирна главата  Wink

 Peace
Виж целия пост
# 11
ние сме на гел друго не ,но и аз съм чувала за содата -но само сода,аз несмея за такива експерименти Wink
Виж целия пост
# 12
Такива бабешки съвети бол, доста ще чуеш. Аз имах пълно доверие на педито на Дияна, само нея слушах Simple Smile
Виж целия пост
# 13
искам да разбера симптомите на тези зъбчета.малкия е на 4месеца нормално ли е да имаме признаци за избиване на зъб?вечер се будим по няколко пъти и съня му не е спокоен.
Виж целия пост
# 14
Възможно е, ама то и Крис така се държи напоследък, ама зъби не виждам Confused - нито венци подути, нито лиги като лиги... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия