Мъжките аромати

  • 3 289
  • 50
В съседния форум обсъдихме какви парфюми ползваме ние. Споделете кои са предпочитаните ухания на вашите мъже!

Моят е много суетен и винаги разполага поне с 3-4 парфюма ( дезодорантите не броя  Simple Smile)

В момента ползва ADIDAS 3, BLUE JEANS на Versace, DIAVOLO на Antonio Banderas и един на Ulric De Varens

Вие сте!
Виж целия пост
# 1
Моят ползва единствено и само Wild Wind на  Gabriela Sabatini
Виж целия пост
# 2
BVLGARI  AQVA
Виж целия пост
# 3
Дими моят ползва adidas и неще да се отказва от него, а и на мен ми харесва Peace
Виж целия пост
# 4
DARE обича, но се пръска и с други.
Виж целия пост
# 5
Долче и Габана, когато го усетя, направо се събличам  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Алюр използва.
Виж целия пост
# 7
ALLURE homme sport, е другият парфюм на мъжа ми.
Виж целия пост
# 8
Мъжът ми ползва Boss, но аз съм на вълна Armani code. Направо е жесток и мисля да си го купя за мен Crazy
Виж целия пост
# 9
аз си помислих, че темата е за мъжки крака и подобни емблематични мъжки аромати Crazy
иначе ползва бос, аква ди жу /незнам как се пише точно/, мидсамър
Виж целия пост
# 10
BVLGARI  AQVA - това е истината Peace Вече толкова съм свиканал с този аромат, че ако случайно друг мъж ми замирише на същото, ми настръхва космената покривка, хем се епилирам hahaha
Виж целия пост
# 11
Сега си е харесал някакъв нов на Версаче, не съм го мирисала, но е много впечатлен, може би ще му го купя за рождения ден.
Виж целия пост
# 12
На него най си му харесва 212 Каролина Херера
но аз все му бутам и зеления Хуго Бос  Crazy, Дизел - и каквото още има за да не застояват  Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 13
аз си помислих, че темата е за мъжки крака и подобни емблематични мъжки аромати Crazy
Това беше готино Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ацтек и Ерио
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия