Хранене на близнаци

  • 823
  • 8
Кажете ми как да отуча мой те бебоци от нощното хранене???
Стават по 2 - 3 пъти да АМ нощно време.
Виж целия пост
# 1
Когато им дойде времето сами ще се откажат. Моите ги пробвах няколко вечери на вода, но само се изнервях и продължих да ги храня като им измествах часа с по 15 мин. напред. В началото на трети месец пропускахме храненето в 24.00 часа и се събуждахме към 4.30-5  часа, после постепенно стигнахме до 6.30.
Виж целия пост
# 2
в случая дали са близнаци или не- не е важно Laughing.
Като поизрастнат, ще започнат да спят по цяла нощ- в нашия конкретен случай към третия месец
Виж целия пост
# 3
м да няма zна4ение броя на децата  Hug
сами се откаzаха на 2 месеца  Peace
Виж целия пост
# 4
  Една от мамите с които се събираме има близнаци - нейните са се отказали от нощно ядене още през първия месец, а моята госпожица изчака да стане на 5 месеца за да спре да яде нощем.Това си е до дете, те сами ще си покажат. Peace
Виж целия пост
# 5
в случая дали са близнаци или не- не е важно Laughing.
Като поизрастнат, ще започнат да спят по цяла нощ- в нашия конкретен случай към третия месец

Подкрепям Полар, само мога да гадая как се оправяте с две, като на мен едно ми иде да го метна през прозореца  Joy Не трябва да се отучват насила. Когато му дойде времето те сами ще спрат. Обикновено става около третия месец.
Виж целия пост
# 6


Подкрепям Полар, само мога да гадая как се оправяте с две, като на мен едно ми иде да го метна през прозореца  Joy Не трябва да се отучват насила. Когато му дойде времето те сами ще спрат. Обикновено става около третия месец.
Обикновено...да, но не и моите Wink.Още ставаме в 4:30 или 5:00 за ядене #Crazy Sick
Виж целия пост
# 7
Дали са близнаци или не -не е важно. Те сами ще се откажат затова споко Praynig
Виж целия пост
# 8
Нашите се отказаха от нощното хранене на почти месец. Първо започнаха да се будят в 4:30, после в 5, 5:30, 6 и т.н. и за около 2 седмици си изградиха навика да е след 6.  Сега стават в 7-8 сутринта за първо хранене. Но според мен няма значение дали са близнаци. Когато се събуди той веднага след това давам и на нея за да са в един график и тя си хапва в почти сънено състояние.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия