Градуси на водата

  • 2 535
  • 61
При каква температура на водата къпете малките си мушмороци?  bath1
Виж целия пост
# 1
Извинявам се, че не е по темата, ама по-добре поправи заглавието на "градуси" , за да ти отговарят по същество, а не да има коментари по правописа  Peace
Виж целия пост
# 2
36-37 градУса
Виж целия пост
# 3
При каква температура на водата капите малките си мушмороци?  bath1
темата определно не ти е за този форум  Wink
а защо питаш - любопитство, виждам че дъщеря ти е на 8.месеца вече
Виж целия пост
# 4
при 37 поне...даже и при 38 (при по-топла вода се отпускаме и се наслаждаваме на банята, а ако е под 37 не сме особено доволни)
Виж целия пост
# 5
Объркала сам думата ГРаДОСИ защото така и не се научиь да пиша на БГ много ми е трудно при положение че пиша само на ЕН,голяма работа пък.
Ами питам защото моята пикла все още я къпя на 37,5 или 38 ГрАДУСА а ми се струва множко маи ,а пак много ми е трудно да я отуча защото е зиморничева и обича да и е топло
Виж целия пост
# 6
капим?  Shocked
Виж целия пост
# 7
Не ги изчислявам.Тя ги определя. Wink А лятото я къпя с почти хладка вода.
Виж целия пост
# 8
Хич и не ги и изчислявам.На мен да ми се струва нормална.Де да ги знам колко.Да не ми пари и да не ми е студена.До сега не е показвал,че не му харесва как я правя.
Иначе знам около 36-37 градуса.
Виж целия пост
# 9
Хич и не ги и изчислявам.На мен да ми се струва нормална.Де да ги знам колко.Да не ми пари и да не ми е студена.До сега не е показвал,че не му харесва как я правя.
Иначе знам около 36-37 градуса.

 Peace
Виж целия пост
# 10
слагам си ръката и така преценявам

 
Виж целия пост
# 11
Щом като на самото дете му е добре така,чудя се за какво е питането?Ами не е проблем,че обича с по-топла вода.
Виж целия пост
# 12
Може би от капка Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Никога не съм мерила градусите.

Малко офф: В първия  момент като видях заглавието прочетох "Гадости в водата" а то какво било "градуси".
Виж целия пост
# 14
Може ли да оправите заглавието Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия