Разшири ли ви се ханша след като родихте?

  • 5 484
  • 50
Родих преди 2 месеца и половина и съм с 5 кг. отгоре, но не ми става нито един панталон или пола от преди да родя. Точно в областта на ханша. Не ми се вярва да е само заради 5-те кг., имам чувството, че съм се разширила.  ooooh!
А и един корем ми виси... Никога преди не съм имала корем, напротив, винаги е бил стегнат, дори без да го поддържам. А талията ми беше една тънка, тънка...
Как е при вас, момичета? Да имам ли надежда, че като сваля излишните кг. ще си вляза в дрешките или трябва да подновявам целия гардероб?
Виж целия пост
# 1
Само в ханша се разширих, колкото да не мога да вляза в нито един от предишните си чифта дънки... #Cussing out Надявам се да се поприберат костите, както ме успокояват, след година някъде...  Praynig
Виж целия пост
# 2
Съвсем минимално.Много бързо обаче се върна в изходно положение.
Виж целия пост
# 3
да и все о6те съм така Cry
Виж целия пост
# 4
 Явно е до структура Thinking-аз още не съм родила,но съдя по мои познати и приятелки,които са раждали-някои са си същите/дори по-слаби и прибрани/,други-точно обратното Thinking
Виж целия пост
# 5
Не. В същата форма съм както преди да забременея Laughing
Виж целия пост
# 6
при мен да,но явно както са писали е до структура.Макар и минимално ханша ми определено си остана широк.
Виж целия пост
# 7
Нищо не ми се разшири. По едно време имах чувството, че талията ми е с 10 см отгоре и никога няма да се възстанови, но сега съм си с нормалните размери от преди раждането. Може би структурата също си има значение, ако си била с много малък ханш, възможно е да се увеличи, предполагам.
Виж целия пост
# 8
Моя не същия си е.  И по време на бременността не се разшири, а е доста малък така че няма връзка с това.
Виж целия пост
# 9
Да се е разширил самият таз? Не  Peace
Виж целия пост
# 10
Бързо си върнах старата форма, даже сега съм с някое и друго кило минус. А за ханша - не, не ми е по-различен от преди да родя. Единствено за талията ми трябваше малко повечко време...
Виж целия пост
# 11
Всичко е до структура. Има жени при които ханша се разширява и по-трудно се прибира.Но има и такива, които много бързо се възстановяват и дори изглеждат по-добре от преди.
Виж целия пост
# 12
Ох пък на мен да- особено след второто раждане. И още няма изгледи за подобрение. Cry
Виж целия пост
# 13
Да, определено се разшири SadКато че ли се е прибрал малко (в сравнение с периода веднага след раждането), но определено съм далеч от размерите отпреди да забременея. Свалих килограмите до тези отпреди забременяването, но ханша си остана като на скоро родила жена Cry
Виж целия пост
# 14
Да разширих се,досатъчно  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия