bremenna sam i me boli garloto... kakvo moga da vzema...

  • 2 974
  • 23
здравейте. бременна съм в 21 седмица и започна да ме боли гърлото. Моля посъветвайте ме какво мога да взема за да не се разболеч повече. Мерси.
Виж целия пост
# 1
Нещо хомеопатично питай личния си лекар какво по точно.
Виж целия пост
# 2
На мен ми бяха казали, че повечето хапчета за смучене за гърло, които не съдържат АБ са безвредни за бременни. Аз ползвах Strepsils, но ми бяха препоръчали и едни на др. Тайс /не помня как точно се казваха/.
Виж целия пост
# 3
Ако е само гърлото - Проповит Ц ме караха да пия мен.
Виж целия пост
# 4
а защо не пробваш горещ чай с много мед и лимон вътре-на бавни глътки-също така и само мед да смучеш от лъжица и да ти застава на гърлото преди да преглътнеш-обира ко имаш гной-обикновенно това е причина за болки в гърлото
а ако имаш признаци на настинка-купи си осцилококсинум-хомеопатично е и е безвредно-на мен лично много ми помага при настинга
бързо оздравяване и лека бременност Hug
Виж целия пост
# 5
Мисля,че Тантум верде е безобиден спрей за пръскане на гърлото,при бременнос,но все пак се консултирай с лекар или фармацефт.
Виж целия пост
# 6
благодаря ви за съветите, вече ме боли зверски и едвам преглъщам. ще пробвам съветите ви. благодаря.
Виж целия пост
# 7
Аз си слагах компрес с ракия вечер.Цял месец не можех да се оправя,но ме боляха и ушите много. #Cussing out
Виж целия пост
# 8
Биопарокс най-добре.Няма резорбция, остава на мястото на напръскване.Ефекта е много добър.
Виж целия пост
# 9
Биопарокс най-добре.Няма резорбция, остава на мястото на напръскване.Ефекта е много добър.

биопарокс е антибиотик
и съм 90% сигурна, че в листовката пише, че не е подходящ за бременни
Виж целия пост
# 10
биопарокс е антибиотик
и съм 90% сигурна, че в листовката пише, че не е подходящ за бременни

Глупости.И като е антибиотик какво от това.Аз пък съм 100 % сигурен че става за бременни и че това го пише в листовката.
Виж целия пост
# 11
Става за бременни........
Не е подходящ за деца под 3г.
Виж целия пост
# 12
Мен лично ме оправят до 4-5 чаши чай (съвместим с бременността) с много мед и изстискан лимон (не сок в шише, а от плод).  Не се стига дори до Осцилококцинум и други медикаменти.
Виж целия пост
# 13
Нарежете лимон с кората и го залейте с мед.При мен помага.
Виж целия пост
# 14
Е,какво стана,оправи ли се вече? Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия