От къде да купя Гранофурин - Н

  • 12 669
  • 11
Здравейте мами, искам да попитам от къде в София мога да купя Грануфорин - Н. Знам, че е спрян от производство, но може би някъде има останали количества. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Много отдавна е спрян, според мен няма да го намериш.
Виж целия пост
# 2
И аз знам,че е спрян.Попитай в някоя аптека дали няма нещо заместител.
Виж целия пост
# 3
Жалко, а съм чувала такива хубави отзиви за него.
Виж целия пост
# 4
Чух, че го продават само  във ветеринарните аптеки!? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
някъде по ветеринарните аптеки потърси, намираше се последно там...
Виж целия пост
# 6
В Люлин в аптека Принцеса го правят. Струва около 2-3 лв.
Виж целия пост
# 7
 от зъболекарски кабинет ако ти го продадат иначе по аптеки не знам да правят - Тантум Верде го водят като заместител
Виж целия пост
# 8
във всички ветеринарни аптеки го има, само че е с малко по- различно име- Граноформ или нещо такова.
Виж целия пост
# 9
Чух от една приятелка, че на пл. Славейков (София) в безистена, срещу Макдоналдс, има аптека в която го правят срещу 5-6 лв.
Виж целия пост
# 10
Коларгол няма ли да свърши работа. малкият с такова го мазах. има го в аптеки, в които се приготвят лекарствата. срок на годност- 10дни. маже се сутрин, обед и вечер
Виж целия пост
# 11
Чух от една приятелка, че на пл. Славейков (София) в безистена, срещу Макдоналдс, има аптека в която го правят срещу 5-6 лв.
Преди бях пуснала подобна тема и там имаше доста мнения откъде да го купиш. Потърси я, че нямам линк към нея. Аз съм от Стара Загора и бях се навила да ходя до тази аптека на  пл. Славейков да си взема, но ми го направиха по поръчка в една аптека в Стара Загора
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия