Може ли да ми препоръчате специалист-онколог в Пловдив.

  • 1 484
  • 5
Спешно. Мерси предварително.
Виж целия пост
# 1
Не си писала точно какъв специалист онколог ти е нужен. Ще ти дам името на една докторка която ми препоръчаха като много добър специалист - ходих при нея на профилактичен преглед за рак на гърдата - д-р Балева, кабинета преди 1.5-2 г. беше на Костаки Пеев 5 (точно до Пловдивския университет в една кооперация). Мисля че е точно хирург-онколог. Млада и невероятно предразполагаща жена. Учуди се невероятно много че съм отишла сама на профилактичен преглед.
Виж целия пост
# 2
Мерси, Денис, точно за рак на гърдата става въпрос. Мама е болна. Всичко се разви много бързо.
Телефона й случайно да имаш?
Виж целия пост
# 3
Препоръчвам ти д-р Валентин Иванов-завеждащ онкологичното отделение в ВМИ.Има кабинет на  Шести септември 82.
Виж целия пост
# 4
Мерси, 666. Той вчера я оперира. Тя страда жестоко, а аз се лутам какво друго може да се направи, докато чакаме прогнозата . Мерси за информацията за частния му кабинет.
Виж целия пост
# 5
За съжаление нищо не може да се направи в този момент,чакане му е майката.Той е добър лекар и аз му имах пълно доверие,когато оперира баба от рак на гърдата преди 4 години.Да ми е жива и здрава,чувства се отлично макар и на 80години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия