чувалчета за колички

  • 3 039
  • 29
Момичета, искам да си купя чувалче за количката, но искам помощ от ползващите такива за марката, на която да се спра. Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
за каква марка количка?
Виж целия пост
# 2
чувалчетата на джордани са много добри
Виж целия пост
# 3
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1271

Страхотни са.....и много удобни за ползване....
имат и отвори на гръбчето, ако количката ти е с 5точково закопчаване
покриват и цялата облегалка на количката......независимо каква е
Виж целия пост
# 4
Нашето е на TCM!Доволна съм!
Виж целия пост
# 5
Нашето е на TCM!Доволна съм!

И мойто е ТСМ, универсално е, става за всякакви колички. Много е топло и го ползваме вече втора година.
Виж целия пост
# 6
И моето е TCM. Много съм доволна. То също има дупки на гръбчето за пет точково закопчаване. А да не говорим, че си го купих за 10лв.  Joy
Виж целия пост
# 7
Koli4kata mi e chicco cortina duo C2
A pokrivala samo osven 4uval4eta dali se prodavat?
Blagodarq vi za mneniqta
I az se bqh sprqla na giordani
Виж целия пост
# 8
Някой, може ли да снима и ТСМ-ското чувалче и дали сте виждали скоро такива
Виж целия пост
# 9
Да ти кажа това на ТСМ не изглежда по-различно от това в линка който са ти пратили.
Последно съм ги гледала по 10лв. с склада на ТСМ В Хасково - това го казвам защото знам че и в София имате такъв склад на Айвън 7.
Виж целия пост
# 10
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/46_66/products_id/1143 - ТСМ-ко чувалче.
Виж целия пост
# 11
Много ми харесват ТСМ-ските чувалчета, ако намеря непременно, ще взема, проблема е, че трудно обикалям с двете беби, та ако някой види такова да свирка!  Whistling Hug
Виж целия пост
# 12
И моето чувалче е  ТСМ-ско, много е хубаво.Поръчах го миналата седмица и с доставка на адрес ми струваше 30лв., доволна съм.
Виж целия пост
# 13
Много ми харесват ТСМ-ските чувалчета, ако намеря непременно, ще взема, проблема е, че трудно обикалям с двете беби, та ако някой види такова да свирка!  Whistling Hug
Чувалче на TCM имаше миналата седмица в магазина на ТCM в Павлово-Бъкстон на ул.Суворов! Цената му беше 25 лева!Предполагам,че все още го има,ако мислиш,че те устройства,мога да проверя дали още го има!
Виж целия пост
# 14
А някой виждал ли е от ТСМ-ските чувалчета патешко жълто? Че не ми се дават 200лв. за Куини. Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия