Сладолед-откога?

  • 1 429
  • 28
От каква възраст може да се дава сладолед? Аз давам понякога на сина ми да си близне, но дали не е много вредно newsm78
Виж целия пост
# 1
До сега не съм давала
Виж целия пост
# 2
ами като zнам от какво се прави преди 2 години няма да дам със сигурност, имам предвид суровото яйце
Виж целия пост
# 3
какво сурово яйце?
Виж целия пост
# 4
В готовите сладоледи няма сурови яйца. Давай му, нищо няма да му стане. Моят си хапва понякога.
Виж целия пост
# 5
а в кои сладоледи има яйца?
Виж целия пост
# 6
Давала съм му няколко пъти да си близне.Как да не му дам като ме гледа в устата-става ми гадно Flutter
Виж целия пост
# 7
а в кои сладоледи има яйца?

Ами сигурно в някои домашни рецепти, в купешките няма със сигурност.
Виж целия пост
# 8
може да има яй4ен прах тогава  Rolling Eyes
то ина4е кво ли има вътре освен мляко и zахар и някоя есенция и цвят
Виж целия пост
# 9
може да има яй4ен прах тогава  Rolling Eyes
то ина4е кво ли има вътре освен мляко и zахар и някоя есенция и цвят

В  Aloma - Caramel Choco Syrup например има:

Състав:прясно мляко, захар, сухо обезмаслено мляко, декстроза, сметана, краве масло, карамелизиран захарен сироп, сух яйчен жълтък, стабилизатор /Е466, емулгатор /Е471/. Сироп: захар, какао, растителна мазнина, стабилизатор /Е410, Е415/, натурално идентични аромати.

А по темата: Все още не съм давала на Злати сладолед, защото ме е страх да не изстине от него. Пък и той не е проявявал желание.
Виж целия пост
# 10
Давах това лято на Викториа, защото аз ядох, и тя си поиска. Иначе не съм много по сладоледа, но тя е на година и 5 ммесеца, и от 1 месец каквото види, че ям - иска непременно. Сега трябва да се съобразявам вече какво ям пред нея. Мисля, че няма проблем за сладоледа. Wink
Виж целия пост
# 11
може да има яй4ен прах тогава  Rolling Eyes
то ина4е кво ли има вътре освен мляко и zахар и някоя есенция и цвят

В  Aloma - Caramel Choco Syrup например има:

Състав:прясно мляко, захар, сухо обезмаслено мляко, декстроза, сметана, краве масло, карамелизиран захарен сироп, сух яйчен жълтък, стабилизатор /Е466, емулгатор /Е471/. Сироп: захар, какао, растителна мазнина, стабилизатор /Е410, Е415/, натурално идентични аромати.

именно ей zа това не бих дала скоро. да не говорим, 4е вси4ките теzи Е... ме притесняват, дори и някои от тях да са доста беzобидни
Виж целия пост
# 12
Гери на годинка си близваше, а сега от време на време "намазва" покрай нас Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Дадох за сефте миналата седмица  Simple Smile Взех си една кутийка и малката взе да се облизва като видя лъжичката. Е, как да не й дам?!
 Е- та ,ме- та, престаравате се! От няколко хапки...
Виж целия пост
# 14
Давали сме да си близне сладоледче. Ако е на фунийка, много я обича  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия