ЛОСТ втори сезон???

  • 499
  • 9
Момичета, искам да попитам дали в Бъглария по телевизията е минал вече Втори сезон на ЛОСТ?!
Тук мисля, че имаше и тема за втори сезон,  останах с впечатление, че са го давали по телевизията вече и сме по-напред от Италия ( хаах) където сега почва втори сезон.
И понеже се хванах на бас с мъжа ми, че в БГ вече ехеее, е минал......Peace
Виж целия пост
# 1
Втори сезон мина по AXN, а от 18.09 започва и по Нова телевизия. Така, че мисля, че си спечелила баса.
Виж целия пост
# 2
Втори сезон мина в България, защото хората си го свалят през интернет и не чакат да го пуснат по телевизията Laughing Вярно го даваха по AXN, но и там беше със закъсненеие май newsm78
Виж целия пост
# 3
Мина вече по AXN, а някой знае ли дали скоро няма да пускат трети сезон  Thinking
Виж целия пост
# 4
и мен трети ме интересува кога ще пускат
Виж целия пост
# 5
Втори сезон мина в България, защото хората си го свалят през интернет и не чакат да го пуснат по телевизията Laughing Вярно го даваха по AXN, но и там беше със закъсненеие май newsm78

да, и тук мина по Интернет  Wink
по-скоро ме интересуваха националните канали. 
благодаря за отговорите!
за съжаление баса ми е загубен, тъкмо и аз да се изфукам, че сме напред...  Laughing
ша плащам няма как  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
А знаете ли, че са общо 7 сезона?

Виж целия пост
# 7
А знаете ли, че са общо 7 сезона?



6 са.
Виж целия пост
# 8
В някакъв щатски сайт пишеше, че са 7.  Мисля, че беше този на TV - ABC
Както и да е, доста са  Simple Smile   И доста време ще мине докато успеем да ги изгледаме всичките..  Grinning
Виж целия пост
# 9
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116679.msg2122984#msg2122984
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия