изследване по време на бременност-урина?

  • 7 741
  • 27
    Здравейте!

 Интересувам  се колко пъти по време на бременност трябва да се изследва урината?На мен ми искаха урина само в началото , а чувам,че има жени ,които правят това изследване всеки месец ,на контролния преглед.Как е при вас?Благодаря предварително за отговорите! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз правя всеки месец-и кръв ,и урина ,и секрет.
Виж целия пост
# 2
  Аз си пускам урина и кръв - всеки месец. Всъщност питай Доки, той ще ти каже при теб как да е ..
Виж целия пост
# 3
аз също всеки месец,но само кръв и урина.Доколкото знам здравната каса отпуска само 3 изследвания.На тези които им правят всеки месец си плащат нещо като абонамент към болницата поне при мен е така.
Виж целия пост
# 4
Pone 3-4 puti. Az do sega sum pravila kruv 3 puti, a urina 4, no sum v 8 mesec.Bi triabvalo da ti puskat pove4e izsledvania men ako pitash
Виж целия пост
# 5
 до сега са ми правили само веднъж в началото и сега трябва да си направя пак ,засега тоест 2 пъти Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Кръв и урина ми изледваха около 4 пъти през бременността. Имах веднъж съмнение за белтък и сама отидох и си пуснах изследвания на урината, които си платих.
Виж целия пост
# 7
АЗ съм вече в деветия месец и са ме изследвали само веднъж...и аз малко се притеснявам затова,ама все не се сещам да попитам когато отида на консултация
Виж целия пост
# 8
                Момичета,благодаря за отговорите,така получавам малко повече яснота .Както изглежда ,не съм единствена.Явно всеки доктор различно процедира.Току-що питах секретарката на моята докторка.която ми каза,4е не било нужно всеки месец да се дава урина.За по-подробно обяснение ще попитам на следващата консултация.Ако вие знаете нещо повече-пишете!
   Лека бременност на всички! Hug
Виж целия пост
# 9
На мен ми изследваха урината на всеки контролен преглед до самото раждане.
Виж целия пост
# 10
До сега урина - веднъж. Кръв 3 пъти: веднъж за кръвна картина, веднъж за СПИН и васерман и веднъж за антитела, но това последното е, защото съм с отрицателен резус-фактор, а мъжът ми е с положителен.
Виж целия пост
# 11
Когато бях бременна всеки месец си правех изследване на кръв и урина ,а и ме гледаха на ехограф  Peace
Виж целия пост
# 12
Аз правих само в началото и в края - месец преди термина. Wink
Виж целия пост
# 13
До момента са ме изследвали 2 пъти - кръв, урина и 2 пъти антитела - от ЖК-то, а иначе от време на време ми правят "домашни" изследвания - майка ми е клиничен лаборант.
Виж целия пост
# 14
Изследвания като кръв и урина ми правят само когато си поискам сама иначе не се сещат, но какво се учудвам така работят докторите чрез касата. виж частния доктор не пропуска, но там си плащам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия