Плюшка тигърче от TCM-къде?

  • 1 163
  • 19
Момичета, търся меко плюшено /не знам плюш ли е или др.мека материя/,  тигърче-синьо и жълто, прилича на кърпа с тигърска глава,  купувано е от ТСМ. Това е любимата играчка на сина ми за спане и искам да му взема още една и за яслата, следобед да се приспива с нея....
Виждали ли сте нещо подобно наскоро в някой ТСМ?
   
Виж целия пост
# 1
Доста дълго време ги гледах в склада им в Младост-2 зад Рума , но незнам дали ги има още. Бяха някъде около 2-3 лева...
Виж целия пост
# 2
Незнам дали е същия склад- на последната спирка на 306 в Младост ,но нашето е от там - 1 лв. Wink
Виж целия пост
# 3
Малко ОФФ - взех такава в Пещера за 4 лв. Но си я обичаме много (играчката де  Mr. Green).
Виж целия пост
# 4
Благодаря, момичета! Този склад лесно ли може да се открие като се слезе на последната спирка на 306?
Виж целия пост
# 5
Незнам дали е същия склад- на последната спирка на 306 в Младост ,но нашето е от там - 1 лв. Wink
И нашето е от там и пак беше левче в прИмоция:)
Виж целия пост
# 6
аз пък все си мислех, че е мече... Crazy иначе му го подариха на малкия, та не знам от къде е купувано точно...
Виж целия пост
# 7
в склада в Младост 2 няма тигри. Ходя всеки ден и дебна дали ще пуснат, защото търся тигър за моя приятелка.
Виж целия пост
# 8
И ние имаме такъв,но честно казано незнам кое му толкова хубавото.За 1лв го взехме,ама никакъв интерес не предизвика
Виж целия пост
# 9
 ...и при нас не предизвиква Wink
Виж целия пост
# 10
аз пък все си мислех, че е мече... Crazy иначе му го подариха на малкия, та не знам от къде е купувано точно...
Има и мечета ,затова сигурно бъркаш. Тигърчето е жълто и синьо ,пък мечето е кафеникаво Wink
Виж целия пост
# 11
   До Пето районно отдясно на входа има едно невзрачно магазинче със стоки ТСМ . Има играчката.
Виж целия пост
# 12
Къде е 5 РПУ?
Виж целия пост
# 13
 На "Марин Дринов", зад кино "Левски", успоредна на "Мадрид"!!!! newsm78
Виж целия пост
# 14
може ли да ми кажете каде във Варна или Русе се намира този магазин ТСМ често чувам за него а нищо незнам.или е-майл адрес.Благодаря ви предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия