Отново за имунитета

  • 3 249
  • 54
Здравейте, всички!  Simple Smile Моят малкият 4 дни беше на градина и сега е с хрема  #Cussing out Започнах да му давам от сиропчето ADLiquid For Kids за засилване на имунната система.Сега се чудя дали да не му давам успоредно с това и Изопринозин, миналата година му давах и съм много доволна. Моля Ви, споделете опит и мнения, дали е нужно да му давам и двете или да ги редувам. Благодаря предварително!!!   bouquet
Виж целия пост
# 1
това ескимо кидс ли е или не?
а за другото - от тебе го чувам и не знам как се ползва
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Мили мами ако имате опит с Ескимо кидс моля ви споделете го!!!
Или някакъв друг имуностимулатор който няма противопоказания при Епилепсия.

Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 3
ние в момента сме болни,мисля че настива при правенето на упражненията.Ще следя темата с интерес.Аз давам от време на време витаминС.
Виж целия пост
# 4
нашето ДжП смята, че имуностимулаторите НЕ повишават имунитета, а изземват финкцията на имунната система и и пречат да се справи сама. аз съм склонна да и вярвам. за повишяване на имунитета - закаляване и правилно хранене.
напоследък се замислям за аквасорс, ама...
Виж целия пост
# 5
Ние в момента пием Ескимо Кидс, това е рибено масло, с омега 3, 6 и 9 мастни киселини. Освен за подсилване на организма, ние специално го вземаме за хиперактивност, за концентрация.
Виж целия пост
# 6
Според мен е по добре да ги редуваш.Досега не бях чувала да се смесват два подобни препарати за подсилване на имунитета...

Нанди, в брошурката на Ескимото нищо не пише за епилепсия, дори няма противоказания както е редно, може би трябва да питаш лекуващата...
Виж целия пост
# 7
При настинка и хрема аз давам пет поредни дни по една ампула витамин це.
А сутрин пие сиропче Киди.
Виж целия пост
# 8
нашето ДжП смята, че имуностимулаторите НЕ повишават имунитета, а изземват финкцията на имунната система и и пречат да се справи сама. аз съм склонна да и вярвам. за повишяване на имунитета - закаляване и правилно хранене.

Peace
Виж целия пост
# 9
Давам капсули коластра. Peace
Виж целия пост
# 10
Давам капсули коластра. Peace
ох....
Виж целия пост
# 11
На мен личния доктор ми препоръча да давам на детето exberitox N, в листовката обаче сега чета че е противопоказна за епилептици.Вече ще искам в аптеката да чета листовките .А не първо даваш 10.60лв и в къщи чета че не става за нас.
Виж целия пост
# 12
Какво? newsm78
Виж целия пост
# 13
Моля излезте от рамката на тези абсолютни глупости...
Не правете неща, които дават впечатление за ситуация от третият свят...
Виж целия пост
# 14
Моля излезте от рамката на тези абсолютни глупости...
Не правете неща, които дават впечатление за ситуация от третият свят...
Коластра дават много от майките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия