За честотата.

  • 1 815
  • 33
...не на цикъла.
Предполага се, че жените тук са все още в жизнеспособен такъв.
Става дума за честотата на участие във форумите.
От какво се обуславя тя или липсата и ?
От достатъчен практически опит в тях или обратното, от достатъчнен практически опит в живота или обратното, от интерес просто, от скука или обратното - търсене на конкретни отговори по конкретни въпроси ?
Забелязвате ли тенденция в нет общуването си ? Интензивна в началото със затихващи функции или не ?
Как ? Има ли въобще тенденции ?
 

Виж целия пост
# 1
При мен определено има - плахо начало, дори да имах мнение по разисквани въпроси не смеех да се намесвам гръмко и тежко, защото бях заек...постепенно придобих увереност и благодарение на това, че имах достатъчно свободно време и огромен интерес най-вече, четях и пишех много (то затова съм и в топ 10 по престой във форума), после дойде един период, в който някак си взеха да се изчерпват нещата, беше ми ясно почти всичко, което може да се напише по дадена тема без да я отварям и слава Богу този период съвпадна с подготовка за изпит, благодарение на намаленото участие във форума изпита го взех  Mr. Green.....После изведнъж сякаш възкръснах и оттогава досега пак активно участвам пак с интерес.....но точно от днес почнах работа постоянна, което ще намали престоя ми тук, но пък ще засили интереса и тръпката...но задължително пак ще си чета и пиша, но по-малко и не винаги своевременно - с една дума смятам отърване от мен да няма  Laughing и между другото се надявам форума да го има и когато аз ще съм пълноценен негов член - бъдеща и после настояща мама  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
 Присъствието ми тук се обуславя изцяло и единствено на "неврозната" ми личност и наблюдателната ми природа. Цялостната  картина на хилядите различни мнения гледни точкии позиции, мен ме успокоява и не ме натоварва напротив разтоварва ме, признавам си честно практически опит не бих търсила с конкретен въпрос тогава насътпва пълна какафония, но има много неща които съм научила от споделянето (не моето на различни хора в нета). Така че нещото което ме привлича и задържа в този род общуване е споделянето на чисти емоционални състояния. Определения и категории не раздавам, май ме няма особено и по темите кой колко харесвам и така нататък не съм такъв типаж, обикновенно не се обяснявам и и не очаквам конкретно възприятие на своята персона, както не давам определения за околните (вече съвсем избягах от зададения въпрос  Confused)
  Честота ми на учстие е постоянна, но не във връзка с опит, но това е до характер аз съвети не възприемам так че и не давм  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
От всичко по малко, но при мен основното е наличието на повечеко свободно време  Grinning
Виж целия пост
# 4
Определено влизам по 2 причини. Първата с цел разтоварване, споделяне, малко клюкарстване и най-вече възможност да общувам с толкова много хора по едно и също време без да се налага дори да ставам от леглото  Hug Втората причина е търсенето на конкретни отговори по конкретни въпроси.
Влизането ми във форума е на приливи и отливи. Може почти цял ден да влизам и излизам, а може 2 дни изобщо да не се сещам за форума, което наистина се случва рядко, но е въпрос на свободно време. В началото много се връзвах и дори от една написана по-остра реплика към мен ми се скапваше настроението за цял ден. Сега вече е различно. Рядко се паля, но и длъжна не оставам. Има и подфоруми в които не съм влизала с месеци, други избягвам по разни причини, но като цяло понякога се чуствам пристрастена към форума  Hug
Виж целия пост
# 5
аз влизам тук когато преценя ,че свободното си време мога да го изхабя именно във този форум. И си признавам ,че не влизам толкова ,за да почерпя информация , /която признавам много я има Simple Smile/,а за да се разтоваря. Което го правя ,четейки най-вече в Клюкарника. Опитвам се понякога и да помогна ,ако някой търси информация за нещо на мен известно и по този начин задоволявам дневната си нужда от правене на добри дела:)
Виж целия пост
# 6
От интерес. Тук ми е най-добре прекараното време, даже мъж ми почва да ме ревнува вече Mr. Green.
Тенденцията при мен е равномерна. Но по принцип се влияе от това, колко спят децата през деня Joy.
Виж целия пост
# 7
При мен водещ фактор е желанието ми да общувам.Не излизам много,освен по детските площадки с Калина,а това не ми стига.Моят свят е тук във форума.Тук намирам приятели,общувам, споделям,оплаквам се,научавам новини....Това е прозореца ми към света.Банално,но факт.Не вися по много - отделям си по 10 минутки през един час примерно.Така че да не лишавам малката от внимание докато пиша.
Интересно ми е ,чувствам хората тук много близки.
Понякога ми става скучно,признавам.Но не може и без такива периоди.В повечето случаи обаче нямам търпение да влеза и да прочета нещо ново от деня.
Ами това е ,обичам форума,надявам се той мен.... Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Има цикличност, определено.  При мен се влияе от собствените ми настроения - като ми е лигав период, пиша, та се късам, и то основно глупости. Като ми е тъпо и скучно, не пиша. А когато живота ми е запълнен с реални събития и ходене някъде, изобщо не се сещам за форум.
Виж целия пост
# 9
Лично за себе си и моето поведение - участието във форума е в пряка зависимост от свободното ми време. Много свободно време - много време във форума, независимо дали пиша или само чета. Сезона е също важен - зимата влизам повече от лятото. А лятото влизам повече, когато вали и времето е кофти.
Общофорумско наблюдение - повече скандали стават през февруари и началото на март (т.е. края на зимата) - това е лично мое мнение, може и да бъркам. Зимата сме по-зли Laughing
Виж целия пост
# 10
Първоначалното ми присъствие във форума беше обусловено от търсенето на информация.
После се превърна някак неусетно в забавление и навик. Общуването е от съвсем друг тип, емоциите, споделени тук са други.
Не мисля, че имам някаква периодика, по-скоро присъствието ми във форума се определя от натовареността ми в работата или от режима на децата.
Виж целия пост
# 11
Честотата, додо - зависи от свободното ми време!  Wink Има дни и седмици, когато нямам физическа възможност да пиша.
Друг път - темите не са ми интересни и дори спирам да чета - така беше през по-голямата част от лятото.
Виж целия пост
# 12
Може би съм по-завеяна, отколкото трябва... И понякога ми е като потребност, понякога е като разтуха и забавление Simple Smile

Никога не съм си мислила, че в подобно простарнство могат да се съберат хора с подобни на моите емоции, виждания, размисли и страсти Simple Smile Но е факт Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Тук има от всичко - като 1001 стоки сме или като 1001 нощи  Wink
Посочете друг форум, който да предлага толкова богата информация Simple Smile

П.П. Ламята, нали ще идвате на срещата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Никакви тенденции няма в моето форумстване...
Започнах с много активно писане (основно в новосъздадения навремето форум Кърмене) и продължавам все така активно да си пиша.
Единствено се усили участието ми по другите подфоруми с времето - отчасти защото тогава бях на силно ограничен нет, времето стуваше пари буквално и можех да пиша само в Кърмене от съображения за финансова семейна стабилност; другото е, че вече не съм и сам воинът е воин, има доста други момичета, които могат да дадат адекватна информация, ако има нужда, и мога да си позволя в Кърмене да чета и без да пиша непременно.
Впрочем все така държа палмата по брой писания
Виж целия пост
# 14
Впрочем все така държа палмата по брой писания

Не мисля, че ще е задълго Wink. Някои форумки стремително те настигат Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия