преварена вода или минерална

  • 2 323
  • 49
Здравейте  мами,  разбрах че има някаква минерална вода , която може да се използва без да се преварява. Моля ако някой използва такава или е използвал ме посъветва. Ние сме на седем дни ако това има значение.
Виж целия пост
# 1
интересно, коя е таzи вода  newsm78 ако говори6 zа роzовия девин, те първо не е минерална, а иzворна. и второ пак трябва да се преварява
така или ина4е минерална вода не се дава на бебета. инфо по въпроса има много
Виж целия пост
# 2
И аз мисля, че става въпрос за изворната вода на Девин с розовия етикет, но за малки бебета се преварява, но до кога - не знам...  newsm78
Виж целия пост
# 3
А може ли да праварям  по голямо количество , примерно за две хранения  и после само да я затоплям в уреда за затопляне на храна? 
Виж целия пост
# 4
А може ли да праварям  по голямо количество , примерно за две хранения  и после само да я затоплям в уреда за затопляне на храна? 
Аз така правя, но незнам дали е правилно... Преварявам си в едно голямо бебешко шише от 260 мл, претоплям и като свърши - пак.
Виж целия пост
# 5
интересно, коя е таzи вода  newsm78 ако говори6 zа роzовия девин, те първо не е минерална, а иzворна. и второ пак трябва да се преварява
така или ина4е минерална вода не се дава на бебета. инфо по въпроса има много
Peace
Виж целия пост
# 6
Аз използвам Девин розов етикет или най-ве4е Торн Спринг  Peace
от последната много съм доволна
А извинявай, но защо не си купиш едно термосче и не си превариш обикновеа вода и така ще имаш преварена топла вода за всяко ядене, поне при нас така беше до скоро  Grinning
Виж целия пост
# 7
Имало някаква друга , не девин , която една приятелка използва , но аз не смея без да се консултирам с някой
Виж целия пост
# 8
Да мисля че беше Торн Спринг
Виж целия пост
# 9
     За по-бързо можеш да си преваряваш вода в микровълновата-около 5 минути. Аз след първия месец давах розов Девин без да преварявам,но ти си питай личната.
Виж целия пост
# 10
По мнение на лекари до 1 година не се дава минерална вода поради натрупването на минерали в организма ,  дава се но трапезно обогатена вода която е с малко количество минирали.В списание МАМА препоръчват трапезно обогатена вода от Кинли.
Виж целия пост
# 11
Аз ползвам детска трапезна бутилирана вода от самото начало. Никога не съм преварявала.
Виж целия пост
# 12
Водата се преварява до 6 месец, после може изворна не преварена Peace
Виж целия пост
# 13
за толкова малко бебе преварена
Виж целия пост
# 14
Преварявай си водата, която ще ти е необходима за целия ден. Не отнема много време!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия