Възхитена съм от това училище за бъдещи майки в Пловдив

  • 464
  • 1
Здравейте,мами и бъдещи такива!!!
Искам да споделя с вас  радостта,която ме обзе днес!
Наскоро родих и като че ли започнах да забравям за трудностите през бременността.Бях убедена ,че всичко знам и мога,не се замислях за каквото и да било около бебето.
Работих  почти до термина ми и аз не знам защо.Поглеждайки назад ме хваща все повече яд на мен самата-така и не  немерих време за себе си през тези трудни месеци.
Не ходих нито на училище за бъдещи майки,нито на гимнастика-АБЕ НИКЪДЕ не ходих:)
Тези дни случайно се натъкнах на ""Мами""-във Второ ДКЦ.Реших да го разгледам и останах очарована.
Всичко е боядисано в много свежи тонове,украсено е с детски играчки .Има и всякакви видове козметика за бебето-хубаво беше да се запозная поне с това като бременна:)))
Лекциите се водят от гинеколози,акушерки,психолог,сексолог.
Провеждат и специални упражнения за бъдещите родилки,а за татковците посещенията са безплатни.
Наистина стана ми толкова мило,че  в такава модерна,топла и весела атмосфера семействата се подготвят за бебчо.
Взела съм координатите на училището и ако някой иска,мога да му ги пратя.
Надявам се да бъда полезна,ще се радвам много!!!!
Желая ви приятен и красив ден!!!
Виж целия пост
# 1
Това наистина е чудесно. Но не виждам причина да се самообвиняваш, че си пропуснала тези неща през бременността - с бебето всичко си идва на мястото и започваш да осъзнаваш и нагласяваш нещата според неговите нужди. А жената може да се образова на тема "бебе" и от други източници - има толкова литература, интернет ...
Гледайте се с бебчо и се радвайте на живота ... Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия