Месно пюре всеки ден?

  • 1 916
  • 26
Днес бяхме при педито и тя каза от 6 месец всеки ден да ядем месно пюре. Аз знам, че се редуват, но тя каза всеки ден месно. После каза, че Наталия й се вижда бледичка и може да има анемия. Тогава свързах нещата - вероятно иска с месното да си навакса липсите, но правилно ли е това?

Виж целия пост
# 1
Аз давам през ден но за вашия случай щом така казва педито значи е така Peace
Виж целия пост
# 2
Скоро трябва да направите изследване за хемоглобин и други нещица и тогава ще разберете.Така само от тена как ги слагат тези диагнози.Аз давах месно през 2 дни,но от днес сме на кухня и там не знам как ще е .
Виж целия пост
# 3
Аз ги редувах - ден МЕСНО, ден БЕЗМЕСНО Peace
Виж целия пост
# 4
Ние сме на кухня, а там почти всеки ден или супата, или второто е с меСо.
Виж целия пост
# 5
И на нас така ни каза педито, а сме на 5 месеца и направо ни каза да се захранваме с месо, защото зелечуковите причинявали анемия и тем подобни... Всеки ден сме на месни пюрета, а те първа се захранваме  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
На 6 месеца ви се полагат изследвания, включително Хемоглобин. "Вижда ми се бледичка" мога да кажа аз или ти, но лекар? Twisted Evil

За месото ти си реши, аз не бих дала толкова рано. Давам от 9-ти месец всеки ден.
Виж целия пост
# 7
давах всеки ден от 7ми месец
Виж целия пост
# 8
защото зелечуковите причинявали анемия и тем подобни

дрън дрън  Crazy

Месно давам всеки ден, но от 8-ми месец  Peace

В АМ и кашите има предостатъчно желязо за нуждите на детето  Peace
Виж целия пост
# 9
Всяко дете си има своите нужди на нас така ни препоръчаха, защото сме по едни за възрастта си така,че всеки си причинява и слуша педито си евентуално.
Виж целия пост
# 10
На 6 месеца ви се полагат изследвания, включително Хемоглобин. "Вижда ми се бледичка" мога да кажа аз или ти, но лекар? Twisted Evil



Даде ни направление, но още не сме направили изследванията. Тя обаче вече реши, че всеки ден трябва да ги давам.



В АМ и кашите има предостатъчно желязо за нуждите на детето  Peace

И аз това се замислих - ако от АМ не й стига как ще си навакса от месното пюре като съдържанието на месо в него е малко. А освен това давам по четвърт жълтък през ден.

Въпроса ми е мога ли да навредя на Наталия, ако й давам месно пюре всеки ден?
Виж целия пост
# 11
НЕ няма да навредиш даже гасроентеролога с който се съветвам за храненето на бебето каза че  е ЗА  местно пюре всеки ден , понеже и аз се притеснявах защото в кухнята дават всеки ден ама само пиле и телешко пак аз искам и уикенда да давам други за разнообразие
Виж целия пост
# 12
Аз ги редувах - ден МЕСНО, ден БЕЗМЕСНО Peace
Laughing Laughing LaughingМоже пък педиатърката да е имала впредвид месТно, т.е. направено от пловдивски продукти LaughingМоже да е по-различно, я Wink
 Аз също зная, че месо се дава през ден.
Виж целия пост
# 13
Аз ги редувах - ден МЕСНО, ден БЕЗМЕСНО Peace
Laughing Laughing LaughingМоже пък педиатърката да е имала впредвид месТно, т.е. направено от пловдивски продукти LaughingМоже да е по-различно, я Wink
 Аз също зная, че месо се дава през ден.
Joy Може Mr. Green
Виж целия пост
# 14
аз знам че местно се дава най-рано месец след захранване с зеленчуково и се редува после със зеленчуковото. освен това в зеленчуците особено зелените - броколи и спанак също има много микроелементи. кофтито е че децата не ги долюбват много много. аз смесвам сирене или безсолна извара към зеленчуковите, за да ги хапват
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия