слуз и бременност

  • 6 719
  • 8
Здравейте ,
искам да Ви попитам - бременна съм в 19 седмица , от вчера ми прави впечатление ,че малко бяла слуз имам върху бикините си , нормално ли е по някога да има -четох преди време , че по време на бременност нищо не трябва да изтича от влагалището
Виж целия пост
# 1
Като бяло течение ли е или нещо по-различно. По време на бременност е нормално по-обилно бялото течение , но да няма мирис, да не е придружено с болки , парене, щипене и т.н
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай,аз съм също с бяло течение от началото,вземат ми често секрет за изследване,но ако няма парене,щипене и какъвто и да е друг дискомфорт-значи няма проблем.
Виж целия пост
# 3
И аз мисля,че е бяло течение,но трябва да се консултираш с лекар.
Виж целия пост
# 4
 Стига да няма заленикав цвят и лоша миризма, е нормално! Все пак се променя влагалищната флора. При повечето бременни се получават гъбички, които се лекуват. За твое спокойствие се консултирай с лекар. Успех!
Виж целия пост
# 5
При мен беше така през цялата бременност, особено накрая беше доста силно.По принцип, доколкото знам от ЖК и гинеколога си е нормално  влагалищната секреция да е увеличена.Ако има и други признаци-сърбежи, парене и т.н може да са гъбички-много бременни ги получават.Най-добре се консултирай с лекаря си, може да ти вземат секрет и да се види какво е , пък и ти ще си спокойна.Успех  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
При мен беше така през цялата бременност, особено накрая беше доста силно.По принцип, доколкото знам от ЖК и гинеколога си е нормално  влагалищната секреция да е увеличена.Ако има и други признаци-сърбежи, парене и т.н може да са гъбички-много бременни ги получават.Най-добре се консултирай с лекаря си, може да ти вземат секрет и да се види какво е , пък и ти ще си спокойна.Успех  Simple Smile
и аз бях така,нормално е
Виж целия пост
# 7
и аз имам такава бяла слуз и то някъде от 4-тия 5-тия месец и се появява от време на време иначе парене и щипене нямам,за да си по спокоина върви на доктор да те види Heart Eyes Peace




Виж целия пост
# 8
Хубаво е да ти вземат секрет за микробиология може и да е съвсем безобидно течение, но може и да не е, така че отиди на доктор за твое спокойствие. Иначе почти всички бременни имат течение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия