Възможно ли е от ваксината да намали яденето и да спи много?

  • 11 509
  • 16
В4ера ни слагаха третата ДТК и полиомиелит,слагаме от убитите ваксини.НО от в4ера едвам ми яде по 100-110 и спи по4ти нонстоп.
Възможно ли е да е от ваксината или нещо се разболява,4е като гледам времето какво е а ни седим доста навън...
Виж целия пост
# 1
Не вярвам да има проблем от ваксината! Полиомелитната Интовакс ли е?
Виж целия пост
# 2
Да, моето дете след ваксини спи по ужасно много
Виж целия пост
# 3
Възможно е да няма апетит след ваксината ДТК. Когато на Злати му ги биеха педито ме предупреждаваше, че може няколко дни да няма апетит. И действеително при него апетитът намаляваше.
Виж целия пост
# 4
възможно е
Виж целия пост
# 5
да възможно е  Wink
ден - два и ще живне пак  Wink
Виж целия пост
# 6
След ВСЯКА ВАКСИНА Е ВЪЗМОЖНО общо неразположение на детето 72ч.Изразява се в сънливост, безапетитие, раздразнителност, или повишена температура!
Виж целия пост
# 7
Ох, поуспокоих се,много експресни отговори.
А понеже мисля да по4вам да давам каша, но знам 4е реди и след ваксина не се препоръ4ва въвеждане на нова храна, колко дни да поиз4акам, 3 стигат ли?
в4ера питах педиатърката, я каза 4е няма никакъв проблем и веднага след ваксината да въвеждам , ама......
Виж целия пост
# 8
Ох, поуспокоих се,много експресни отговори.
А понеже мисля да по4вам да давам каша, но знам 4е реди и след ваксина не се препоръ4ва въвеждане на нова храна, колко дни да поиз4акам, 3 стигат ли?
в4ера питах педиатърката, я каза 4е няма никакъв проблем и веднага след ваксината да въвеждам , ама......
Виж целия пост
# 9
Правилно ти е казала педиатърката.Можеш да захранваш спокойно.Нова храна не се въвежда само когато бебето е болно.А неразположениието след ваксина, няма нищо общо с болест!
Виж целия пост
# 10
Да, от ваксините може да се появи подобно неразположение. Моята мома на 1-та ДТК първо рева половин час след ваксината, после 6 часа спа нон-стоп (това никога не го беше правила) !

За кашата, препоръчвам ти да захраниш 72 часа след ваксината, защото ако храната по някакъв начин не понесе на бебето, няма как да установиш дали става въпрос за странична реакция от ваксината или проблем с храната  Thinking

 Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Много ясно, че е от ваксината! Peace
Виж целия пост
# 12
Възможно е Peace
Виж целия пост
# 13
да, може да е по-сънливо детето и с променен апетит, ако е от ваксината ще премина за няколко дни Peace
Виж целия пост
# 14
то на различно дете различно се отразява наистина, на малкия определено му действаше сънливо,но на апетита не му повлия Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия