Може ли без гладене след сушилня?

  • 534
  • 8
От както се захлади суша дрехите на бебка в сушилнята. Мислите ли, че мога да не гладя всичко ако е минало през сушилнята. Одеалцата, поларените дрехи и хавлиите изобщо не се измачкват в нея. Каква е всъщност причината да се гладят всички дрехи на бебетата освен добрия им вид?
Виж целия пост
# 1
да може  Peace вси4ки бацили и квото там се сети6 е убито от горе6тия въzдух, а 6том и не са ти сма4кани няма какво да му мисли6  Peace
Виж целия пост
# 2
Може. Аз гладих само първият месец, защото мразя да гладя.
Виж целия пост
# 3
Може, аз не гладя дрехите на беба изобщо, защото сушилнята суши дрехите на доста висока температура и се дезинфекцират, каквато е целта на гладенето.Гладя чат пат някои връхни дрешки ако са много смачкани. Страхотно улеснение е сушилнята
Виж целия пост
# 4
аз продължавам да гладя защото не ме кефи да обличам малката с  омачкани дрешки, но от сушилня дрешките излизат почти като гладени особено тези поларените или хавлийките, така че можеш и да не гладиш
Виж целия пост
# 5
Казват - стерилизация  Rolling Eyes

Никога не съм гладила - абсолютно излишно и префърцунено  Peace
Виж целия пост
# 6
Обичам ви  love001!Това е една страхотна новина за мен,защото гладенето ми беше направо  Sick.
Виж целия пост
# 7
И аз не съм гладила дълго. Гледаха ме като извънземна като казвах че (ще) гладя всичко на малката  Shocked Енергията ми стигна до втория месец, от тогава гладя само по естетически причини  Wink
Виж целия пост
# 8
Ох благодаря ви Grinning! Много ми харесва това, което пишете и ще ви послушам като по-опитни  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия