възглавничка откога????

  • 980
  • 15
Момичета от кога бебоците могат да се слагат да спят на възглавничка
Според мен на нас ни е още мноооого рано ,но свеки твърди че вече трябвало да се слага
Аз съм по склонна да сложа една две книги под матрачето да повдигна малко отколкото възглавница
Права ли съм или бъркам newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
Нашето бебе спи на декоративна възглавница с дебелина 1-2 милиметра от както се е родило.Или пелена,сгъната на две.
Виж целия пост
# 2
Ами моята дъщеря никога не е спала на възглавничка.Нито като бебе,нито сега.
Виж целия пост
# 3
не спят на възглавница, аз съ6то  Peace
Виж целия пост
# 4
ние сме без
Виж целия пост
# 5
не бих рискувала да слагам на възглавница бебето,по-добре недей.Това кой какво ти приказва не си длъжна да слушаш,това си е твоето бебе.
Виж целия пост
# 6
Като бебе Дияна спеше на прегъната на две пелена. След годинката имаше бродирана възглавничка (1см) подарък от мама. Сега спи на възглавница Чико, която сигурно няма и 2см.
Преди да си купя ергономична възглавница спях 1/2 година с много ниска възглавница, и 1/2 година без.
Дияна ще я оставя да спи както й е удобно.
Виж целия пост
# 7
През първата година не се слага възглавничка. Моята дъщеря толкова се върти, че и след това няма да и слагам. Отскоро в количката, ако заспи,  подлагам под главичката тънка възглавничка, защото не мога да постеля никаква пеленка отдолу поради това, че нищо не се задържа от въртене.
Виж целия пост
# 8
На около годинка и сложих.
Виж целия пост
# 9
Ние спим без възглавница.
Виж целия пост
# 10
Моето спи на съвсем тъничка откак се е родило.
Виж целия пост
# 11
Ние сме без Peace
Виж целия пост
# 12
незнам от кога може да се ползва възглавничка. по съвет на педито бебчо спи само на матрак под наклон
Виж целия пост
# 13
Яна все още спи без възглавничка Grinning
Виж целия пост
# 14
И моят син не спи с възглавничка.Преди 2 седмици пробвах да му сложа,но не беше очарован и я махнах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия