Търси се...

  • 740
  • 8
Здравей
Бременна съм,но не съм доволна от избора си на гинеколога,който ще наблюдава протичащата ми бременност.Мога ли да го сменя и как да го направя?
Виж целия пост
# 1
Здравей
Бременна съм,но не съм доволна от избора си на гинеколога,който ще наблюдава протичащата ми бременност.Мога ли да го сменя и как да го направя?
Виж целия пост
# 2
Еми аз така  го смених:отидох при Джи Пи-то, взех ново направление за гинеколог и отидох с него да се запиша при новия гинеколог.Успех и леко бременеене  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Без проблем можеш да смениш доктора от когото не си доволна като си вземеш талон от лич. лекар, но този път помисли добре къде ще отидеш защото не можеш безкрайно да си сменяш гинеколога.
Виж целия пост
# 4
Смени го.Можеш. newsm10
Виж целия пост
# 5
смени го , имаш това право  Peace , с ново направление от личния
Виж целия пост
# 6
Peace
Виж целия пост
# 7
Отиваш при личният си лекар и искаш друго направление за гинеколог,няма да ти откаже такова.Ти си в правото си да избираш...
Виж целия пост
# 8
Първо мини през личния си лекар, а ако не може - на частно също е решение, стига финансово да можете да си го позволите. Аз бях наблюдавана от АГ лекар от самото начало, за което заплатих 180 лв. лично на нея. Ходих в нейния кабинет, а за задължителните изследвания - при личния лекар.. Платих си само изследванията за токсоплазмоза в ХЕИ. След това тя ми направи секциото. Това е толкова важен етап от живота ти и този на бебето ти, че е нужно да се съобразяваш само с бебчо и себе си, и да правиш това, което ти подсказва вътрешния ти глас!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия